Wyniki mikołajkowej ankiety. Jesteście niegrzeczni...

  • 06.12.2021, 15:06
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

Mikołaj z prezentami Fot. ilustracyjne/freepik
Kilkanaście dni temu, uruchomiliśmy na portalu mikołajkową ankietę. Chcieliśmy dowiedzieć się, jak wyglądają Wasze prezentowe plany i czy w ogóle spodziewacie się dzisiaj upominków od tajemniczego brodacza.

 

Na nasze ankietowe pytanie odpowiedziało 221 osób. Niemal co piąta osoba przyznała, że mikołajki to czas obdarowywania się „na bogato” i spełniania marzeń. Nieco więcej osób deklarowało umiarkowanie w zakresie obdarowywania się prezentami. Co czwarty ankietowany uznał, że mikołajki to dla niego czas upominków symbolicznych: w końcu liczy się gest!

Praktyczne prezenty: czy takie właśnie lubicie dostawać?

Takie podejście do mikołajek zadeklarowało najmniej osób, które zdecydowały się wziąć udział w naszej ankiecie.

Ostatecznie jednak sytuacja jest dla nas jasna. Zdecydowanie najwięcej osób wybrało odpowiedź ostatnią.

No bo przecież Mikołaj nie... przychodzi do tych niegrzecznych.

Wyniki prezentują się więc jednoznacznie!

Jakie prezenty podaruj w tym roku Twój Mikołaj?

  • Na bogato. Będzie wszystko to, o czym marzą Najbliżsi – odpowiedziało aż 36 osób (16% ankietowanych). Cóż możemy powiedzieć? Zazdrościmy i cieszymy się, że świętujecie bez ograniczeń!
  • Z umiarem. Ale zgodnie z listą życzeń – tak zaznaczyło 41 osób (19% ankietowanych). To chyba złoty środek w wyborze. Przynajmniej tak nam się wydaje
  • Symbolicznie. Drobny upominek – taką odpowiedź z kolei zaznaczyły 55 osób (25% ankietowanych). Czyli dokładnie tyle, żeby nikt nie miał wątpliwości, że Mikołaj istnieje (kimkolwiek jest, wiadomo...).
  • Praktycznie. Niekoniecznie ładne, ale na lata – tę odpowiedź wybrało 13 osób (6% ankietowanych). Jesteśmy tym bardziej ciekawi, co konkretnie otrzymacie od Mikołaja. Klasyczne skarpety, nowy garnek, kubek czy może np. latarkę? Wszystko przydać się może, tak?
  • Nie będzie prezentów. Mikołaj nie... przychodzi do niegrzecznych – odpowiedziało tak aż 76 osób (34% ankietowanych). Prawdę mówiąc jesteśmy zaskoczeni poziomem samokrytyki jaki zaprezentowaliście! Chyba jesteście dla siebie zbyt surowi. Może powinniśmy być dla siebie odrobinę delikatniejsi, bardziej wyrozumiali dla siebie samych. Być może chwila dla siebie w ciągu dnia, będzie najlepszym prezentem. Co prawda nie od Mikołaja, ale od siebie i dla siebie. Spróbujemy?

 

 

Nasz Mikołaj również otrzymał listy, ale czy zdążył je przeczytać? To wiedzą już tylko elfy! A my dowiemy się jutro.

 

Mamy jednak coś dla naszych reklamowych klientów. Na hasło: halo! Mikołaju, dostaniecie 6% rabatu na wybrane reklamy szczegóły TUTAJ

 

Justyna Miarecka

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

szok i niedowierzanie
szok i niedowierzanie 07.12.2021, 15:00
Inflacja rośnie w takim tempie, że działka wczoraj kupiona za 700 tysięcy, dziś warta jest 15 milionów.

Pozostałe