Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki - skorzystaj z promocji między 15 a 28 grudnia 2025
Reklama Zapraszamy na zakupy świąteczne do Galerii Gorlickiej - Twoje miejsce na zakupy
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Salon Samochodowy marki BAIC, wielkie otwarcie - 13 grudnia 2025 - Nowy Sącz, ul. Tarnowska 168
ReklamaChoinki z Biecza prosto od producenta - Biecz, ul. Podwale 21, tel. 500 892 677 - do każdej choinki doniczkowej lub ciętej - GRATIS mała choinka do zasadzenia
Reklama Podaruj dzieciom dom! Zostań rodziną zastępczą - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Słoneczna 7, Gorlice, tel. 18 352 53 80

Szymbark. Zdarzenie drogowe w okolicy kościoła.

Podziel się
Oceń

Dziś (2 lipca) około godziny 22 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o kolizji pojazdu na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Szymbark (gmina Gorlice).

Na miejsce zdarzenia udały się służby ratunkowe z OSP Szymbark oraz JRG Gorlice, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Ze wstępnych informacji wynika, że volkswagen na łuku drogi wypadł z jezdni i wpadł do rowu.

Kierujący i pasażerka o własnych siłach wyszli z pojazdu, na całe szczęście nic im się nie stało. Na czas akcji jeden z pasów jezdni był wyłączony z ruchu, obowiązywało wahadło.

Więcej informacji wkrótce.

 

Zdjęcia: od Czytelniczki



Napisz komentarz

Komentarze

fikus 03.07.2019 20:15
Akurat jeśli chodzi o kierowców z ropy to rozmawiając z kilkoma instruktorami jazdy w Gorlicach i wszyscy mówili, że ludzie z Ropy w 90% zdają prawko za 1-wszym razem, więc o czymś to świadczy.

bo 03.07.2019 10:43
Widać że miał 50 i jechał przepisowo swoim golfem w tdii hahaha

piotrek 03.07.2019 12:59
tak się składa, że miał ponad 50 lat, zanim cos napiszesz pomyśl

Kuń 03.07.2019 16:14
A to 50 latki nie przekraczają prędkości? Ciekawe... Mają jakiś ogranicznik czy coś?

Profos 02.07.2019 22:51
Stan umysłu zwany "Ropa" przesuwa się ani chybi w kierunku metropolii gorlickiej ;))

siouks 03.07.2019 07:19
metropolia ?? ("nie nazywajmy szamba perfumerią"). To że wypadki dzieją się w Ropie, czy okolicach nie znaczy, że powodują je ludzie stamtąd... Pewnie ktoś "przysnął" za kółkiem i tyle.

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 4°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego