Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama
Reklama Podaruj dzieciom dom! Zostań rodziną zastępczą - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Słoneczna 7, Gorlice, tel. 18 352 53 80
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, Wydział Nauk Inżynieryjnych - MECHATRONIKA, INFORMATYKA, ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI tel. 18 547 29 08

Sobota i niedziela. Jakie są weekendowe dane? AKTUALIZACJA

Podziel się
Oceń

Informacje o koronawirusie dla mieszkańców regionu. 23 i 24 stycznia >>>

 

niedziela, 24 stycznia

 

Podsumowanie 24 stycznia >>> godz. 10.45 >>> Liczba zakażonych koronawirusem: 1 475 445 / 35 363 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Dziś mamy 4 683 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia, w Małopolsce 219, w tym: 4 nowe przypadków zakażenia z powiatu nowosądeckiego i 3 osoby z Nowego Sącza, 11 osób z powiatu limanowskiego, 7 osób z Tarnowa, 9 osób z powiatu tarnowskiego i 2 nowe przypadki zakażenia z powiatu gorlickiego.

W powiecie jasielskim 4 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

 

W powiecie gorlickim:

  • liczba osób objętych kwarantanną: 205
  • liczba wykonanych testów: 47

godz. 10.45

 

godz. 10.30

Mamy 4 683 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus z województw:

  • mazowieckiego (687),
  • wielkopolskiego (509),
  • pomorskiego (461),
  • kujawsko-pomorskiego (447),
  • śląskiego (352),
  • łódzkiego (283),
  • zachodniopomorskiego (259),
  • dolnośląskiego (251),
  • lubelskiego (234),
  • małopolskiego (219),
  • podkarpackiego (191),
  • warmińsko-mazurskiego (170),
  • podlaskiego (161),
  • lubuskiego (145),
  • opolskiego (104),
  • świętokrzyskiego (81).

129 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu #COVID19 zmarły 22 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 88 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem: 1 475 445 / 35 363 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

 

godz. 10.00

 


sobota. 23 stycznia

Podsumowanie 23 stycznia >>> godz. 10.45 >>> Liczba zakażonych koronawirusem: 1 470 879 / 35 253 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Dziś mamy 6 322 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia, w Małopolsce 250, w tym: 4 nowe przypadków zakażenia z powiatu nowosądeckiego i 2 osoby z Nowego Sącza, 7 osób z powiatu limanowskiego, 4 osoby z Tarnowa, 9 osób z powiatu tarnowskiego i 9 nowych przypadków zakażenia z powiatu gorlickiego.

W powiecie jasielskim 5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

 

W powiecie gorlickim:

  • liczba osób objętych kwarantanną: 205
  • liczba wykonanych testów: 70

godz. 10.45

 

godz. 10.30

Mamy 6 322 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus z województw:

  • mazowieckiego (936),
  • kujawsko-pomorskiego (644),
  • wielkopolskiego (600),
  • śląskiego (529),
  • pomorskiego (513),
  • zachodniopomorskiego (477),
  • dolnośląskiego (414),
  • lubelskiego (378),
  • warmińsko-mazurskiego (361),
  • łódzkiego (348),
  • małopolskiego (250),
  • podlaskiego (218),
  • lubuskiego (166),
  • podkarpackiego (159),
  • opolskiego (95),
  • świętokrzyskiego (90).

144 zakażenia to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu #COVID19 zmarły 82 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 264 osoby.

Liczba zakażonych koronawirusem: 1 470 879 /35 253 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

 

godz. 10

 

godz. 8.30

 

 

 


Napisz komentarz

Komentarze

adam1 23.01.2021 14:49
Znalazłem w sieci ciekawe spostrzeżenie na temat covid: "Covid-19 jest naprawdę morderczy. Do dzisiaj zabił grypę, raka, choroby serca, płuc, układu krążenia... Zabił tez umiejętność myślenia, logikę i zdrowy rozsądek. Zabił ekonomię, klasę średnią, miliony małych i średnich przedsiębiorstw i miliony miejsc pracy".

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
ReklamaRCKART Kids zaprasza do Biecza na Festiwal dmuchańców - 31 stycznia, 1 lutego - hala sportowa, ul. Kazimierza Wielkiego 11A, Biecz
POPULARNE
ReklamaStand-up Grzegorz Dolniak - Kino Farys w Bieczu - 29 marca 2026
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: -9°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 14 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: StereoTreść komentarza: Miasto od lat trzyma z EMPOL-em, pierwsze forsując budowę spalarni mimo sprzeciwu mieszkańców i to właśnie ten sprzeciw jest teraz argumentem na brak negocjacji cenowych. Teraz tylko pozostaje przyglądać się jak elektrociepłownia jest dezaktywowana a komin zburzony. Z mieszkańcami nikt tu się nie liczy? A zaraz przecież będzie piękny zielony ryneczek z drzewkami i krzaczkami - tego potrzebują mieszkańcy najbardziej (dwu-letnia analiza potrzeb w końcu to wykazała).Data dodania komentarza: 30.01.2026, 14:38Źródło komentarza: Mamy nowego większościowego wspólnika w gorlickiej ElektrociepłowniAutor komentarza: agaTreść komentarza: Opał mają jeszcze z dopłatą i to sporą, posegregowany i jeszcze dowieziony na miejsce. Przyjęty wraz z kasą z wielką łaską, rozładowany i może jeszcze do pieca każą wrzucić, popiół sobie wziąć na posypanie głowy w środę popielcową i po ścieżce do mieszkań. To by było super, a szycha siedzieć i myśleć ile im jeszcze podnieść za dowożenie cennego towaru, na którym robi się biznes.Data dodania komentarza: 30.01.2026, 11:53Źródło komentarza: Mamy nowego większościowego wspólnika w gorlickiej ElektrociepłowniAutor komentarza: ZniesmaczonyTreść komentarza: No i załatwili mieszkańców. Tylko czekać na nowe stawki opłat. Śmieciarze będą dyktować warunki.Data dodania komentarza: 30.01.2026, 08:50Źródło komentarza: Mamy nowego większościowego wspólnika w gorlickiej ElektrociepłowniAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Za jaką kwotę empol odkupił udziały od poprzedniego właściciela że został większościowym właścicielem, dlaczego nie zrobiło tego miasto. Skutki takiej decyzji odczujemy przez najbliższe lata.Data dodania komentarza: 30.01.2026, 08:24Źródło komentarza: Mamy nowego większościowego wspólnika w gorlickiej Elektrociepłowni
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12