Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama

Hańczowa. Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Dziś (14 maja) około godz. 15.40 w Hańczowej (gmina Uście Gorlickie) doszło do poważnego zdarzenia drogowego.
Hańczowa. Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]

Autor: Fot. facebook OSP KSRG Uście Gorlickie


Ze wstępnych informacji wynika, że na drodze powiatowej z Uścia Gorlickiego do Wysowej-Zdroju kierujący oplem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem.

Samochód zjechał z jezdni, zsunął się do rowu, a tam uderzył czołowo w drzewo.

Pojazdem podróżowały dwie osoby i zostały zakleszczone w kabinie. Na miejsce zdarzenia zadysponowano służby ratunkowe, straż pożarną z Uścia Gorlickiego i Gorlic, dwie karetki ZRM oraz policję.

Mundurowi wyjaśniają okoliczności tego nieszczęśliwego incydentu drogowego.

Więcej informacji wkrótce.

 

AKTUALIZACJA  >>>Na drogach Gorlickiego. Kierowcy na podwójnym gazie i z ciężką nogą

Kierowca opla nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Pasażerka z obrażeniami ciała została zabrana do gorlickiego szpitala. Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie o wypadek.

 


Napisz komentarz

Komentarze

Hibiscus 20.05.2021 18:42
Cyt- Więcej informacji wkrótce... Bezie więcej ?

ewa123 14.05.2021 21:14
No musiał jechać bardzo powoli tak jak w Gorlicach na ulicy Krakowskiej jest teren zabudowany bo są tablice pada deszcz a kierowcy robią sobie wyścigi jeden za drugim kto szybciej chyba na liczniku 30 lub mniej aż strach iść chodnikiem tak jadą powoli

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Karol Rąpała z dyplomem i grający na fortepianie Podwójny triumf młodego pianisty z Gorlic Serdeczne gratulacje dla Karola Rąpały, utalentowanego ucznia z klasy fortepianu pani Magdaleny Zębali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, który nie zwalnia tempa i jeszcze przed wakacjami może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej.Data dodania artykułu: 23.07.2025 09:11Liczba komentarzy artykułu: 2Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 14Zdjęcie przedstawia wilka badanego przez weterynarzy. W Gorlicach pojawił się wilk! [FOTO/VIDEO] Budzi w społeczeństwach ambiwalentne uczucia: z jednej strony podziwiamy jego dzikość, niezależność i piękno, z drugiej – podskórnie obawiamy się go, zarówno jako niebezpiecznego dla zwierząt hodowlanych, jak i ludzi – nawet mimo naukowego absurdu tej ostatniej tezy. Bez względu na opinie, fakty są bezlitosne: mamy w Gorlicach wilka.Data dodania artykułu: 18.07.2025 17:00Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum. Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum „Czy jesteś za odrzuceniem przymusowego przyjmowania nielegalnych migrantów, które skutkuje ryzykiem spadku bezpieczeństwa osobistego i ekonomicznego?” – tak brzmi pytanie, na które Polacy mają odpowiedzieć w referendum, które zorganizować pragnie środowisko Prawa i Sprawiedliwości. Ale by referendum się odbyło, konieczna jest wola Narodu. Dlatego dziś, 17 lipca na briefingu prasowym zorganizowanym na gorlickim rynku, Poseł Barbara Bartuś i lokalni działacze PiS zachęcali mieszkańców powiatu do składania podpisów.Data dodania artykułu: 17.07.2025 20:34Liczba komentarzy artykułu: 30Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 9
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 25°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Reklama