Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025

Pogoda nie wytrzymała, drugi z dni święta miasta w deszczu [FOTO]

Podziel się
Oceń

Niedziele popołudnie sprzyjało spacerom i wizytom na arenie Dni Gorlic, które w tym roku zorganizowano razem z radiem RMF MAXXX.
Pogoda nie wytrzymała, drugi z dni święta miasta w deszczu [FOTO]

Autor: Fot. haloGorlice


W drugim dniu świętowania na scenie pojawiły się zespoły Storo z Piotrem Kupichą, HappySad oraz DJ Way. Przed gwiazdami wieczoru odbył się przegląd twórczości gorlickiej młodzieży.

Aura nie była już tak łaskawa, jak dzień wcześniej. Podczas pierwszego z występów spadł rzęsisty deszcz, który nie przestał już padać. Mimo to publiczności nie ubywało, a zabawa była przednia.

A tak było wczoraj >>>Zespół Fun Factory rozpoczął Dni Gorlic 2021

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

tadik 02.08.2021 11:14
jak widać przyszło tyle osób co głosowało czyli garstka jak na taką imprezę,po minach nie było widać zadowolenia a podobno imreza przednia....ludzie teraz wybredni albo większość fani disco polo...dawniej dni miasta miały większe zainteresowanie

Taki 01.08.2021 23:24
Maseczki pod scena to świetny pomysł, bardzo dobrze ze nasza gorlicka publiczność nie jest tak głupia aby zaraz po przejściu przez bramki je zdjąć! Rozumiem ze to był pseudo obowiązek i organizatorzy nie zwracali na to uwagi - bardzo dobrze, ściągamy te kagańce wszedzie!

?! 01.08.2021 23:22
A nie było występu zespołu Sakrament - powrotu po 30 -tu latach ??? Szkoda !

Tytus Bomba 01.08.2021 23:09
Kiedy Nocny Kochanek ?

Senior 01.08.2021 22:05
Dni Gorlic powinny wrócić na rynek. Na stadionie są uciążliwe dla dużej ilości osób - Dom opieki, szpital..czy seniorzy nie zasługują na spokój?

ReklamaStudiuj w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? U nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych! Umów wizytę - tel. 510 500 802, Gabinet "Więcej słyszeć", Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9
ReklamaAkademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi | Filia w Jaśle, STUDIUJ BLISKO SIEBIE ADMINISTRACJĘ LUB PEDAGOGIKĘ, studia licencjackie i magisterskie podyplomowe wspomagane on-line | ZAPISZ SIĘ TERAZ! STYPENDIA NAWET DO 4500 ZŁ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 19°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 10 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Fire flyTreść komentarza: Pewnie nie opłacił komendy jak syn byłego policjanta a dragi wrócą na ulice tyle że od policyjnych dilerówData dodania komentarza: 16.09.2025, 10:09Źródło komentarza: 19-latek zatrzymany z narkotykami – marihuana, mefedron i kokaina zabezpieczoneAutor komentarza: BatyrTreść komentarza: Jestem spokojny o losy ojczyzny skoro mają na nie wplyw tak światłe umysły i to grono młodych słuchaczy.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 09:27Źródło komentarza: Barbara Bartuś o kolei i przyszłości Polski [FOTO]Autor komentarza: WwTreść komentarza: To, co Pani poseł powiedziała o kolei, to bardzo ładnie. Tylko, że działać powinien raczej burmistrz. Nawet nie trzeba już żadnych inwestycji. Nie ma przeszkód technicznych, żeby z Gorlic do Rzeszowa pociągi jeździły nawet co godzinę (żart). Burmistrz z kierownikiem MZK powinni zabrać się na serio za autobus do Wetliny. Jeździ jak chce, a powinien być osobny kurs , skomunikowany z pociągiem na sztywno. Nie może być tak, że lekko spóźniony pociąg wjeżdża na stację, a autobus sobie jedzie. Ludzie nie z Gorlic, którzy wysiadają w Zag, mogą być nieco zszokowani tym, co tak widać. Wystarczy więc poprawić komunikację miejską, bez wielkich inwestycji.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 09:23Źródło komentarza: Barbara Bartuś o kolei i przyszłości Polski [FOTO]Autor komentarza: WwTreść komentarza: Anatol to spoko gość. Żeby osiągnąć taki poziom sportowy trzeba ciężko pracować i dzielić czas między pracę zawodową, rodzinę, dom i ćwiczenia. Chłopie, nie przejmuj się tymi komentarzami.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 09:17Źródło komentarza: Anatol Krygowski z sukcesem w Las Vegas. Jest wicemistrzem świata [FOTO]
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12