Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Advertisement
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Przygotowują się uczniowie, przygotowują się szkoły. Na wypadek nauki zdalnej

Podziel się
Oceń

Gmina Ropa poinformowała o kolejnej formie wsparcia dla uczniów szkół w Ropie i szkoły w Łosiu. Wszystko z myślą o nowoczesnym nauczaniu i podnoszeniu umiejętności uczniów.
Przygotowują się uczniowie, przygotowują się szkoły. Na wypadek nauki zdalnej

Autor: Fot. ilustracyjne/unsplash

 

Dzięki projektowi „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych” gmina Ropa mogła zakupić 21 laptopów z oprogramowaniem Office 2019, które trafiły właśnie do trzech szkół podstawowych na terenie tej gminy. 

Jak przedstawia gmina:

Sprzęt komputerowy trafił

  • do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Ropie w ilości 11 szt. laptopów,
  • do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Ropie 5 szt. laptopów oraz
  • do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łosiu 5 szt. laptopów.

Koszt zakupu laptopów i oprogramowania wyniósł 74 907,00 zł. Dyrektorzy będą mogli użyczać je nieodpłatnie uczniom w przypadku gdyby zaistniała konieczność prowadzenia zdalnego nauczania lub doposażyć funkcjonujące pracownie informatyczne.

Projekt zrealizowano w ramach komponentu WIEDZA I KOMPETENCJE, Działanie 10.1 Rozwój Kształcenia Ogólnego, Poddziałanie 10.1.6 Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020.

 

Źródło info: UG Ropa


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 9°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama