Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PWSZ – Trwa rekrutacja PWSZ w Nowym Sączu | Studia drugiego stopia, 3-semestralne, magisterskie | od 11 stycznia do 15 lutego 2022 | Kierunki studiów: Informatyka, Mechatronika, Zarządzanie i inżynieria produkcji | Panstwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

Gorliczanka oszukana na... miłość. Obietnica wspólnego życia warta spore pieniądze

Oceń

Miał być księciem z bajki, a okazał się zwykłym oszustem. Gorliczankę internetowy flirt kosztował ponad 50 tys. złotych. Niestety 68-latka uwierzyła w obietnicę wspólnego życia i żarliwe uczucie dyplomaty ONZ.
Gorliczanka oszukana na... miłość. Obietnica wspólnego życia warta spore pieniądze
Autor: Fot. ilustracyjne/pexels

 

Historia zaczyna się niepozornie – do kobiety, przez popularny komunikator, odezwał się obcokrajowiec. Mężczyzna dużo opowiadał o sobie, mówił, że jest wdowcem, że ma syna i że niedługo przechodzi na emeryturę.

Ich wirtualne uczucie kwitło, a korespondencja rosła. Oszust każdego dnia adorował 68-latke, aż w końcu napisał jej, że chciałby spędzić z nią resztę życia. Dodając jednocześnie, że niestety nie ma w Polsce nikogo, dlatego to właśnie do niej chciałby wysłać dokumenty niezbędne do jego przyjazdu do naszego kraju. W paczce miały być również pieniądze.

Kobieta zgodziła się bez wahania. Bardzo szybko pojawiły się pierwsze problemy związane z przesyłką, okazało się, że ta utknęła i trzeba zapłacić kurierowi, żeby mogła ruszyć w dalszą drogę. Gorliczanka postanowiła pomóc swojemu wirtualnemu przyjacielowi.

Niestety na tym problemy się nie skończyły i potrzeba było kolejnych przelewów, na które kobieta zaciągnęła nawet kredyt. Kiedy potrzebowała kolejnej pożyczki, postanowiła poprosić o nią członków rodziny. Następnym krokiem była wizyta na komendzie i zgłoszenie oszustwa.


Źródło info: KPP w Gorlicach


Napisz komentarz
Komentarze
Ja 27.06.2022 22:08
i Bardzo dobrze :)

andzia m 27.06.2022 19:58
Mnie dziwi tylko, że jeszcze sa takie naiwne i daja sie nabrać. niestety za głupote sie płaci

57 27.06.2022 16:30
Mało to w Gorlicach i okolicach zadbanych , inteligentnych , bez nałogów , eleganckich pachnących ,nie zależnych finansowo panów? Trzeba było szukać w internecie księcia z bajki ? . Tak to się kończy niestety drogie Panie. Teraz ani księcia z bajki , ani pięknego życia tylko kredyt do spłacenia . Drogie Panie szukajcie koło siebie a na pewno znajdziecie.

Niki 27.06.2022 14:57
Kolejna naiwna???

Flop 27.06.2022 13:44
Jak mnie to nie dziwi. Kobiety właśnie takie są, wierzą w "miłość" i marzą o rycerzu na białym koniu?

Betti 27.06.2022 11:18
Ale naiwne te emerytki niech jedzie do sanatorium i szuka a nie w sieci

ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023