Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Świąteczna magia, rozświetlenie choinki i wizyta Mikołaja [FOTO]

Podziel się
Oceń

Dzisiaj (2 grudnia) mieszkańcy Gorlic stali się świadkami niezwykłego wydarzenia świątecznego. Wraz z nastaniem zmroku rozświetlono miejską choinkę, a do dzieci przyszedł Św. Mikołaj.
Świąteczna magia, rozświetlenie choinki i wizyta Mikołaja [FOTO]

Autor: halogorliceinfo©

 

Na gorlickim Rynku zainaugurowano świąteczny czas, rozświetlając uroczyście główną choinkę miasta. W tym wyjątkowym dniu, oprócz pięknego rozświetlenia choinki, najmłodsi mieszkańcy miasta doświadczyli dodatkowej radości dzięki wizycie Świętego Mikołaja.

Przed pojawieniem się Mikołaja publiczność miała okazję podziwiać przedstawienie „Świąteczna Panda” w wykonaniu grupy „Lady Fama Show”. Spektakl ten, pełen kolorów, muzyki i tańca, wprawił wszystkich w radosny, przedświąteczny nastrój.

Warto również zwrócić uwagę na program artystyczny, który został przeprowadzony przez ekipę Mikołaja. Ten edukacyjny element wydarzenia był ważną przypominajką o bezpieczeństwie i zdrowiu podczas przedświątecznego sezonu.

Kulminacyjnym punktem wieczoru była wizyta Świętego Mikołaja, który rozdawał dzieciom prezenty. Dla każdego małego uczestnika przygotowany został drobny upominek, co sprawiło, że ich twarze rozświetliły uśmiechy.

Wydarzenie to nie tylko uświetniło początek świątecznego okresu w Gorlicach, ale również przyniosło wiele radości i ciepła w sercach uczestników, wprowadzając wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój.

Niestety w atmosferę wydarzenie nie wpasowała się pogoda, w trakcie iventu padał marznący deszcz ze śniegiem, który psuł całą magię tego wydarzenia, a szkoda, bo organizatorzy stawali na głowie, by wszystko wypadło jak najlepiej.

 

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 9°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego