Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - MARMED, ul. Sienkiewicza 36, Gorlice, tel. 18 353 82 66; 501 700 244
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki - skorzystaj z promocji między 27 października a 9 listopada 2025
ReklamaRestauracja Galicja już otwarta, Klęczany 213 - Przyjdź, poczuj smak i atmosferę!
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260
ReklamaStudio Treningu Personalnego, ul. Ogrodowa 2, Gorlice, tel. 535 990 898

Terroryzował mieszkańców groźbami. Teraz posiedzi w areszcie.

Podziel się
Oceń

Wracamy do tematu mężczyzny z Osiedla Magdalena, o którym pisaliśmy kilka miesięcy temu. To właśnie on groził, że wysadzi blok w powietrze.

Sąd aresztował na dwa miesiące mieszkańca Gorlic, który na przełomie 2017 i 2018 roku groził wysadzeniem bloku na jednym z gorlickich osiedli.

Portal halogorlice.info pisał o tym początkiem stycznia 2018 (link).

Jak ustalili śledczy, wielokrotnie groził także mieszkańcom pozbawieniem życia.

Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 40-letni gorliczanin, który od połowy ubiegłego roku uporczywie nękał mieszkańców bloku na jedynym z osiedli, a w momencie, gdy próbowali reagować na jego zachowanie, groził im pozbawieniem życia. W tym okresie co najmniej dwukrotnie groził także mieszkańcom, że wysadzi blok w powietrze. Jego lekceważący stosunek do prawa oraz coraz bardziej zuchwałe zachowanie doprowadziły do tego, że początkiem stycznia doszło do rękoczynów, a mężczyzna naruszył nietykalność cielesną jednej z mieszkanek bloku.

W związku z tym, że 40-latek nie zgłaszał się na wezwania, a także ukrywał się przed organami ścigania, podjęta została decyzja o jego zatrzymaniu. Prokurator wystąpił ponadto do sądu z wnioskiem o zastosowanie aresztu dla mężczyzny.

Wczoraj (23 kwietnia) sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec mieszkańca Gorlic areszt tymczasowy na okres 2 miesięcy.


źródło: gorlice.policja.gov.pl





Napisz komentarz

Komentarze

Sasiadka 26.04.2018 10:16
Teraz przynajmniej przez dwa miesiące sąsiedzi mogą spać spokojnie.

WLADEK 26.04.2018 10:13
Ta gnida to Paweł G. znany wcześniej z ul.Krzywoustego to jest zaraza, miejmy nadzieje ze jak wyjdzie nie będzie się mścił na sąsiadach .ON MA TO OD URODZENIA .Rodzice kupili mu mieszkanie,a gostek myśli ze cały blok jest jego ;-)

Mirek 26.04.2018 05:23
Wczoraj pisalia na ten temat tv Kraków

Alfreda 26.04.2018 04:54
W końcu trafił tam gdzie miejsce mały karypelek

Adolf 26.04.2018 04:46
Nareszcie ktos zaczoł coś robic , z tym psychopatą !!!!!

ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? U nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych! Umów wizytę - tel. 510 500 802, Gabinet "Więcej słyszeć", Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Reklama15, 16 listopada 2025 - Ekspedycja Słodkości, Ekspedycja Orientalna, DARMOWE DMUCHAŃCE - Arena Gorlice
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 7°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: 🗣️🗣️Treść komentarza: I po 25 latach ciężkiej harówy odszedł na zasłużoną emeryturę. Nie tak jak te inne nieroby po 40-50.Data dodania komentarza: 7.11.2025, 07:08Źródło komentarza: Zmiana na czele gorlickiej Policji. Inspektor za nadkomisarzaAutor komentarza: Kgr38-300Treść komentarza: Czy tylko ja to widzę zamiast inwestować w miasto aby to na prawdę było miastem światła i podłączy. To do energii slonecznej i aby było pięknie oświetlone o zachęcało ludzi do tego miasta w którym nawet dworca nie ma co jest wstydem dla całej Małopolski. U nas miasto wygląda jak jeden wielki beton ostatnio jeden znajomy zzagranicy przyjechał i powiedział że rynek jest okropny wygląda jak grobowiec. Korki na każdym rondzie władze niech nie myślą nad tym aby zrobić ronda tylko nad tym aby piesi mieli swobodę przejść a wtedy auta zaczną jechać do przodu . Wystarczy zrobić nadziemne bądź podziemne przejęcia i korki w całym mieście się rozejdą bo to piesi robi korki.mData dodania komentarza: 7.11.2025, 03:02Źródło komentarza: Zakończono prace na ważnej trasie w regionie [FOTO]Autor komentarza: WeterynorzTreść komentarza: Jedź , musisz się przecież jakoś dowartościować , potem wrzucić na fejsik filmik z wizyty że to jest fajne , wow, popierasz itd. Zabrać lwy i koniec !!!!!Data dodania komentarza: 6.11.2025, 18:31Źródło komentarza: Miejscowość dobrze znana gorliczanom na ustach całej Polski. Wszystko przez dwa lwy i tygrysa [VIDEO]Autor komentarza: KonsumentTreść komentarza: Czy przy takiej reklamie powinno być właściwe zdjęcie zegarka?Data dodania komentarza: 6.11.2025, 15:15Źródło komentarza: Apple Watch Ultra 3 – nowa jakość na rynku smartwatchy!
Reklama