Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama

Guilherme Henrique Da Silva i Santiago Alejandro Casallas Zuluaga. Glinik wzmocniony na wiosnę.

Podziel się
Oceń

Piłkarze Glinika Gorlice zainaugurowali rundę wiosenną IV ligi piłki nożnej. Po przerwie zimowej klub wzmocnił się dwoma południowoamerykańskimi nabytkami.

Glinik Gorlice - Watra Białka Tatrzańska 2:0 (0:0)

bramki: Szary 57', Krzysztoń 60'
 

Gorliczanie dobrze rozpoczęli rundę wiosenną, wygrywając na własnym stadionie z wyżej notowaną drużyną z Białki Tatrzańskiej.

W składzie pojawiło się dwóch obcokrajowców, Kolumbijczyk, Santiago Alejandro Casallas Zuluaga i Brazylijczyk, Guilherme Henrique Da Silva.

Pierwszy z nich wyszedł do gry w podstawowym składzie i asystował przy pierwszym golu, którego autorem był Marcin Szary. Kolumbijczyk, wykonując rzut wolny z narożnika boiska, dośrodkował piłkę w pole karne, tam futbolówkę do siatki strącił Marcin Szary, dając prowadzenie drużynie gospodarzy.

3 minuty później było już 2:0 dla Glinika, z rzutu różnego dośrodkowywał Kacper Kukla, piłka trafia przed pole karne i wylądowała na głowie Łukasza Krzysztonia, ten precyzyjnym strzałem skierował ją ponownie do siatki Watry.

W 78 minucie ligowy debiut zaliczył drugi z nowych nabytków Glinika, Brazylijczyk Guilherme.

W ostatnich minutach spotkanie drużyna gości starała się odrobić straty, jednak jej ataki były nieskuteczne. Glinik kończył mecz w dziesiątkę, czerwoną kartkę, w konsekwencji dwóch żółtych, otrzymał Łukasz Krzysztoń.

Tabela IV ligi, grupa: małopolska (wschód)
na drugiej stronie >>>




Napisz komentarz

Komentarze

Wibowit 17.03.2019 18:19
no i fajnie a jaki prestiż, zawodnicy zza granicy jak w klubach z ekstraklasy :P ciekawe skąd wytrzasneli tych piłkarzy z drugiej strony globu

JanekSobieski 16.03.2019 22:09
Gogola poraw skuteczność albo przejdz na szachy, co piłka to strata, masakra. GKS!!!

Orzelek 16.03.2019 18:31
Niech się tylko łysi prawdziwi Polacy dowiedzą że w Gorlicach obcokrajowcy grają Mogą być jaja

dutka 16.03.2019 18:11
Wzmocnienie!!! ahhahaahaaaaa!!!!!!!!!!!!! dobre,,,,,, plus uście !

Marq 16.03.2019 15:45
Casallas jest świetny! Ma szybkość, technikę, zdecydowanie wyróżnia się na boisku. I bardzo waleczny i ambitny. Nowi obrońcy też bardzo solidnie, chociaż jeszcze trochę pracy pozostało, aby drużyna lepiej funkcjonowała.

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Karol Rąpała z dyplomem i grający na fortepianie Podwójny triumf młodego pianisty z Gorlic Serdeczne gratulacje dla Karola Rąpały, utalentowanego ucznia z klasy fortepianu pani Magdaleny Zębali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, który nie zwalnia tempa i jeszcze przed wakacjami może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej.Data dodania artykułu: 23.07.2025 09:11Liczba komentarzy artykułu: 2Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 14Zdjęcie przedstawia wilka badanego przez weterynarzy. W Gorlicach pojawił się wilk! [FOTO/VIDEO] Budzi w społeczeństwach ambiwalentne uczucia: z jednej strony podziwiamy jego dzikość, niezależność i piękno, z drugiej – podskórnie obawiamy się go, zarówno jako niebezpiecznego dla zwierząt hodowlanych, jak i ludzi – nawet mimo naukowego absurdu tej ostatniej tezy. Bez względu na opinie, fakty są bezlitosne: mamy w Gorlicach wilka.Data dodania artykułu: 18.07.2025 17:00Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10zdjęcie przedstawia gorlicki ratusz na rynku Czym jeżdżą radni z Gorlic? Sprawdziliśmy ich oświadczenia majątkowe. Od lokalnych krezusów po skromnych Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gorlicach pojawiły się oświadczenia majątkowe wszystkich 21 radnych Rady Miasta za rok 2024. To coroczny obowiązek, który pozwala mieszkańcom sprawdzić, czym dysponują ich reprezentanci: jakie mają nieruchomości, ile oszczędności zgromadzili, z jakich źródeł osiągają dochody i – co wielu ciekawi najbardziej – jakimi samochodami jeżdżą.Data dodania artykułu: 23.07.2025 11:14Liczba komentarzy artykułu: 3Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 8
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 21°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 1 km/h

Reklama
Reklama