Jedna z ostatnich okazji, by pomóc Antosi Kluk – off road, czyli wypasiony rajd terenowy

  • 13.05.2019, 09:37
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Jedna z ostatnich okazji, by pomóc Antosi Kluk – off road, czyli wypasiony rajd terenowy
W sobotę (18 maja) odbędzie się kolejna charytatywna akcja dla Antosi Kluk, tym razem będzie to off-road – rajd terenowy zorganizowany przez Club 4x4 Gorlice przy wsparciu Szkoły Podstawowej w Ropicy Polskiej, Grupy Aktywni Górą oraz gorlickiego AutoMobil Klubu.

Organizatorzy zaplanowali kilka tras widokowych przeplecionych odcinkami specjalnymi, na których oczywiście nie zabraknie trudniejszych przejazdów dla osób lubiących poczuć adrenalinę.  

Startujemy w najbliższą sobotę o 8.40 spod stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach. Grupy wypuszczane będą co dziesięć minut za oznakowanym pojazdem prowadzącym. Powrót z tras zaplanowano na 17.30, gdzie po oficjalnym zakończeniu i wręczeniu dyplomów zapraszamy uczestników rajdu na biesiadę zorganizowaną w ramach podziękowania  za udział i dobre serducho.  Zaplecze gastronomiczno-grillowe przygotuje Grupa Aktywni Górą z Ropicy Polskiej oraz restauracja „U Połki i Allana”. Będzie więc to okazja do przeżycia jeszcze raz offroadowego szaleństwa – opowiada z uśmiechem Beata Kraus, dyrektor Szkoły Podstawowej w Ropicy Polskiej.

Wiemy, że udział w rajdzie potwierdziło już sporo grup, ale miejsca wystarczy dla wszystkich chętnych, a aby się zgłosić wystarczy odwiedzić sekretariat podstawówki w Ropicy Polskiej, zadzwonić pod numer telefonu: 505 296 932 lub też wysłać wiadomość poprzez fanpage Club 4x4 Gorlice na Facebooku.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 maja, ale spóźnialskich przyjmiemy również w dniu rajdu – dodaje pani dyrektor.

Co ważne, całość wpisowego zasili konto Antosi, która czeka na operację w Szwajcarii.

Brakuje już niewiele, aby spełniło się marzenie dziewczynki i jej rodziców. W tej chwili na koncie Antosi jest 520 tysięcy złotych.  

Wszyscy liczymy na to, że zaplanowane w najbliższym czasie akcje pozwolą domknąć tę, jak się na początku wydawało nieosiągalną kwotę 600 tysięcy złotych.

Uda się, ale tylko z Waszą pomocą!

Więcej informacji o rajdzie TUTAJ

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe