Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260

Ze smacznym, lekkim i prostym jadłospisem schudłam 12 kg z Bonne Santé

Podziel się
Oceń

Smaczna kuchnia, widoczne gołym okiem rezultaty i wiara w swój sukces przyniosły świetne efekty oraz zagwarantowały lepsze samopoczucie. Pani Agnieszka pomimo braku czasu i dużej ilości obowiązków, zadbała o swoje zdrowie i odkryła siebie na nowo.

Pani Agnieszko, czym jest dla Pani dobre zdrowie?

Dobre zdrowie to dobre samopoczucie i stan zdrowia, kiedy czuję się naprawdę dobrze – dokładnie tak, jak czuję się właśnie teraz. To coś, o co warto zadbać niezależnie od ilości codziennych obowiązków i mnogości spraw do załatwienia.

Jak kuracja w Bonne Sante poprawiła Pani zdrowie i samopoczucie?Straciłam zbędne kilogramy i czuję się o wiele lepiej… Generalnie jest mi dużo lżej, mam zdecydowanie więcej energii – ciężko to opisać, ale efekty są fantastyczne. Moje odczucia i samopoczucie są zupełnie inne aniżeli przed przejściem na dietę. Czuję się świetnie w swoim ciele i bardzo to lubię – aż nie

Co sprawiło, że to kuracja i dieta Bonne Santé okazała się najskuteczniejsza?

Regularność posiłków, cotygodniowe spotkania i sposób prowadzenia kuracji. Pierwszy raz przekonałam się na własnej skórze, że można efektywnie prowadzić kurację odchudzającą bez suplementów i innych ziół. Wszystkie produkty spożywcze w moim jadłospisie są tanie i wiele z nich znalazłam we własnej kuchni. W rezultacie myślę, że często nie potrafimy wykorzystać odpowiednio składników, które mamy w domu.

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Przede wszystkim byli w szoku! Bliscy i znajomi szczerze mi gratulują, czasami nawet w pierwszej chwili mnie nie poznają. Mnóstwo osób bardzo mnie wspierało i kibicowało mi. Wiele osób przyznało, że widząc efekty, zwyczajnie mi pozazdrościło. A mąż? Jest zdecydowanie bardzo zadowolony :)

Czy poleciłaby Pani kurację w Bonne Santé swojej najlepszej przyjaciółce?

Poleciłam i nadal polecam. Jestem bardzo zadowolona, gdy tylko mogę, to polecam kurację w Bonne Santé wszystkim moim znajomym. Gdy ktoś mówi, że obawia się przejścia na dietę, to zapewniam go, że jest to naprawdę proste i szybkie. Oczywistym jest, że wszyscy pracują i mają swoje różnorakie obowiązki, ale w międzyczasie trzeba znaleźć także czas na swoje zdrowie. Jestem tego doskonałym przykładem.

 

 

Odkryj siebie na nowo!

  • Cotygodniowe spotkania – to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta – każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste. Dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja – zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet. Dzięki nam jesteś pod opieką profesjonalisty, co daje Ci gwarancję stałej troski o Twoje zdrowie i samopoczucie, a także bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

 

Zaufaj nam, razem nam się uda!

Gabinet Dietetyczny Bonne Santé Gorlice

ul. Adama Mickiewicza 17

Telefon: 881 026 146

 

 

 

 

 

 


ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? U nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych! Umów wizytę - tel. 510 500 802, Gabinet "Więcej słyszeć", Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Zdjęcie przedstawia dwa rozbite samochody, obok radiowóz policji Zderzenie dwóch volkswagenów na Zawodziu. Akcja policji, 4 osoby zatrzymane [FOTO] Dzisiaj (3 listopada) kilka minut przed godz. 9 na gorlickim Zawodziu doszło do groźnie wyglądającego zderzenia drogowego.Data dodania artykułu: 03.11.2025 08:50Liczba komentarzy artykułu: 8Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 6Zdjęcie przedstawia Zakłada Uzdatniania Wody. Góra nie chce przyjść do Mahometa, Mahomet musi udać się do góry. Sprawa Klimkówki w Warszawie Pisma, petycje, zebrania lokalnej społeczności i władz, presja medialna... Choć RZGW w Rzeszowie zapewnia, że wszystko jest w porządku, to chyba sam w to nie wierząc zaproponował jednak inną niż czasochłonna zmiana algorytmu gospodarowania wodą metodę na rozwiązanie problemu Klimkówki. Nie zmieniło się jednak nic: w okresie suszy pozbywamy się wody ze Zbiornika w tempie 2m3/s. Do akcji wkracza więc MPGK w Gorlicach, adresując pismo do zarządu głównego PGW Wody Polskie.Data dodania artykułu: 14.11.2025 12:06Liczba komentarzy artykułu: 6Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 5zdjęcie przedstawia kobietę, która trzyma w palcach jabłko w kształcie serca Podcasty młodych o zdrowiu - uczennice Kromera o tym, jak żyć zdrowiej [PODCAST] Uczennice I Liceum Ogólnokształcącym im. Marcina Kromera w Gorlicach nagrały podcast, który pokazuje, że o jedzeniu można mówić ciekawie i bez nudy. „Śniadaniówka pod lupą. Jedz na zdrowie” to pomysł trzech licealistek – Wiktorii Szymańskiej, Julii Kulki i Gabrieli Guzik, które postanowiły sprawdzić, co naprawdę warto jeść rano, żeby mieć energię, dobry humor i głowę pełną pomysłów.Data dodania artykułu: 12.11.2025 08:32Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 5
Reklama15, 16 listopada 2025 - Ekspedycja Słodkości, Ekspedycja Orientalna, DARMOWE DMUCHAŃCE - Arena Gorlice
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 8°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: wowaTreść komentarza: Wybić do jednego i na ukraine im oddać na czapki, bo stamtąd przybyły po 800+ i prace na podwórku, ale nie na uwięzi cyt. ,,a to, co to, przyczesane troszkę, bo na noc zakładają obrożke", tak chce się im pracować. Pojeść za darmo, pobawić się i tyle. PozData dodania komentarza: 15.11.2025, 19:27Źródło komentarza: Dlaczego wilki mogą podchodzić pod domy? Niepokojące sygnały z Męciny WielkiejAutor komentarza: liliTreść komentarza: Skąd wiadomo,że pieska zagryzł wilk?. może jakiś inny pies.Data dodania komentarza: 15.11.2025, 17:55Źródło komentarza: Dlaczego wilki mogą podchodzić pod domy? Niepokojące sygnały z Męciny WielkiejAutor komentarza: ZenTreść komentarza: Czorsztyn pełny, Rożnów pełny, Solina pełna a Klimkówka pusta już któryś rok z rzędu.Data dodania komentarza: 15.11.2025, 14:25Źródło komentarza: Góra nie chce przyjść do Mahometa, Mahomet musi udać się do góry. Sprawa Klimkówki w WarszawieAutor komentarza: HektorTreść komentarza: Jakoś nie słychać, żeby Bałbała Bałtuś walczyła o sprawę Klimkówki... Ahaaaa, no bo to nie jest ważna spława dla mieszkańców Gorlic, ważne są nienałodzone dzieci, tęczowe piątki, Smoleńsk, czyli spławy mające kolosalny wpływ na standard życia w naszym mieście. A jakaś tam woda w kłanie zdatna do picia, phi! Po co to komu? Niech se lud nakupi butelek 5 litłowych z wodą złódlaną i jakoś to będzie. Tu jest Polska przecież!Data dodania komentarza: 15.11.2025, 10:25Źródło komentarza: Góra nie chce przyjść do Mahometa, Mahomet musi udać się do góry. Sprawa Klimkówki w Warszawie
ReklamaMarmed i słyszę - ZAPISY NA BEZPŁĄTNE APARATY SŁUCHOWE - ul. Sienkiewicza 36, Gorlice, tel. 18 353 82 66, 501 700 244