Radni z Klubu PiS solidarni z przewodniczącym

  • 04.06.2020, 11:51
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Radni z Klubu PiS solidarni z przewodniczącym
Radni Rady Powiatu Gorlickiego należący do Klubu Prawa i Sprawiedliwości w pełni popierają decyzję przewodniczącego o ogłoszeniu przerwy w przebiegu ostatniej sesji.

 

 

O przerwaniu ostatniej sesji Rady Powiatu Gorlickiego pisaliśmy już  >>> Radni Powiatu: żądamy bezzwłocznego wznowienia, bezprawnie przerwanej sesji.  a potem  >>> Komunikat radnych i oświadczenie przewodniczącego. Tak się robi politykę w powiecie.

Teraz głos w sprawie zabierają radni PiS, którzy uznają decyzję przewodniczącego za w pełni uzasadnioną.

Oświadczenie radnych Klubu Prawa i Sprawiedliwości

Barbara Ćmiech

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Opozycyjny
Opozycyjny 05.06.2020, 10:37
Bym nie robił kampanii wyborczej, to powiem po wyborach, dlaczego warto głosować na PIS.
ja,
ja, 05.06.2020, 08:04
w sobote na rynku koło południa będą zbierane podpisy dla p.Rafała
Ja_
Ja_ 05.06.2020, 06:27
Koniec pisu jest bliski
Ja,
Ja, 04.06.2020, 20:13
Czy w Gorlicach będą zbierać podpisy na Trzaskowskiego??bo trzeba z obecną władzą
Opozycja
Opozycja 05.06.2020, 00:07
Z tego co wiem to podpisy zbierają w miastach, a nie w miasteczkach, a najbliższe Miasto to Tarnów.
hrabia
hrabia 04.06.2020, 19:19
Jaka Barba, taki Miro. Wizytówka...
ja
ja 04.06.2020, 21:54
Barbrę proszę zostawić w spokoju!
Podczas dzisiejszej debaty w sejmie nikt tak pięknie nie dziękował premierowi jak ona za 3x 500 plus dla córki...
Jacek S.
Jacek S. 04.06.2020, 19:16
Partia z Narodem. Naród z Partią. A Prezes ma kota. PiS to stan umysłu.
ja
ja 04.06.2020, 16:15
trzeba ten pisowski bastion rozbic jak najszybciej.
Patryk
Patryk 04.06.2020, 15:34
Radni z klubu PiS to ludzie uczciwi, z honorem, dotrzymujący słowa, godni zaufania. Warto z nimi współpracować. Jestem wyborcą i podoba mi się ich postawa.
antywPiS
antywPiS 04.06.2020, 17:49
No proszę już i sami się chwalicie ...Elektoratu zabrakło...
tralala
tralala 04.06.2020, 13:41
Partia rządzi, partia radzi, partia nigdy cię nie zdradzi!
Niepis
Niepis 04.06.2020, 13:31
Nawet jakby mysleli co innego to i tak muszą popierać tą decyzją. Bo jak nie, to by sie to bardzo nie spodobało pewnej Pani....
trzasko