Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260

Sanepid ostrzega: uważajcie na boczek wędzony z Biedronki

Podziel się
Oceń

Ostrzeżenie publiczne dotyczące żywności: Listeria monocytogenes w partii produktu „Boczek wędzony” Kraina Wędlin

 

Zagrożenie:

Obecność bakterii Listeria monocytogenes wykryto w trakcie badań urzędowych Inspekcji Weterynaryjnej w 2 z 5 badanych próbek. Spożycie produktu zanieczyszczonego Listeria monocytogenes może prowadzić do choroby zwanej listeriozą.

Szczegóły dotyczące produktu:

Produkt: „Boczek wędzony” Kraina Wędlin

Producent: Goodvalley Sp. z o.o., ul. Młyńska 43b, 77-320 Przechlewo, weterynaryjny numer identyfikacyjny PL 22030207 WE

Dystrybutor: Jeronimo Martins Polska S.A. ul. Żniwna 5 62-025 Kostrzyn

Numer partii: 242.130649/73

Termin przydatności do spożycia 12.07.2020 / 13.07.2020

 

Zalecenia dla konsumentów:

W przypadku wystąpienia objawów choroby po spożyciu produktu objętego komunikatem, należy skontaktować się z lekarzem.

Konsumenci powinni sprawdzić czy posiadają wskazaną partię produktu. Produkt z tej partii należy wyrzucić lub zwrócić do sklepu, w którym został zakupiony.

Informacje na temat objawów związanych z zakażeniem Listeria monocytogenes zawarte są na stronie internetowej https://gis.gov.pl/zdrowie/choroby-zakazne/ pod hasłem „LISTERIOZA”.


Napisz komentarz

Komentarze

Rzeznik 04.07.2020 20:10
Na produkcji regionalnych wędlin, jest jeszcze gorzej.

Marek 04.07.2020 07:14
Duzo rzeczy trafilem otwartych np sosy do spagheti sama pleśn w srodku.wedliny pakowane sa otwarte .Jak kyos zachoruje na jad kielbasiany to moze przy ukladaniu towaru zaczna sprawdzac co daja ma pólki

22,12 03.07.2020 22:13
HiHiHi !!! Kientów wszytskich dyskontów nazywam ''TESTERAMI PRODUKTÓW'' . Serwują im szaj-s , oni jedzą i testują czy nadaje się do jedzenia i czy za granicą można to opychać , a że się nabawią s-r-aczki czy innych boleści , to kogo to obchodzi :)

Kierowniczka 03.07.2020 17:56
Skoro są Prezesi, i co sklep to inna kierowniczka. To przecież muszą się jakoś utrzymać by nadal jakoś funkcjonować, i dlatego się kombinuje i komplikuje komuś zdrowie, a nawet życie.

Sklepowa 03.07.2020 16:51
No to będzie problem, bo było w promocji, i kierowniczki nabrały do regionalnych firmowych sklepów Gorlickich.

ReklamaAutogaz LPG MAR-GAZ, jedyny przedstawiciel sieci Czakram w Gorlicach - montaż - serwis - naprawa instalacji gazowych samochodowych LPG, Gorlice, ul. Dębowa 2 - tel. 502 177 785
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
zdjęcie przedstawia dziewczynę i chłopaka na scenie Magia „Ani z Zielonego Wzgórza” w Gorlickim Centrum Kultury [FOTO] Gorlickie Centrum Kultury przeżywa dziś (15 listopada) wyjątkowy wieczór. Premiera spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza” w wykonaniu Grupy Teatralnej „Otwarte Drzwi” przyciągnęła komplet publiczności – sala wypełniła się po brzegi, a finałowe owacje na stojąco trwały długo po opuszczeniu przez aktorów sceny. To bez wątpienia największa i najbardziej imponująca produkcja teatralna w historii GCK.Data dodania artykułu: 15.11.2025 19:54Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 7zdjęcie przedstawia dwa pojazdy uszkodzone na drodze Wójtowa. Zderzenie osobowego peugeota z autem dostawczym [FOTO] Dzisiaj (17 listopada) około godz. 12.25 na drodze prowadzącej z Wójtowej w kierunku Harklowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów.Data dodania artykułu: 17.11.2025 12:46Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 6Zdjęcie przedstawia Zakłada Uzdatniania Wody. Góra nie chce przyjść do Mahometa, Mahomet musi udać się do góry. Sprawa Klimkówki w Warszawie Pisma, petycje, zebrania lokalnej społeczności i władz, presja medialna... Choć RZGW w Rzeszowie zapewnia, że wszystko jest w porządku, to chyba sam w to nie wierząc zaproponował jednak inną niż czasochłonna zmiana algorytmu gospodarowania wodą metodę na rozwiązanie problemu Klimkówki. Nie zmieniło się jednak nic: w okresie suszy pozbywamy się wody ze Zbiornika w tempie 2m3/s. Do akcji wkracza więc MPGK w Gorlicach, adresując pismo do zarządu głównego PGW Wody Polskie.Data dodania artykułu: 14.11.2025 12:06Liczba komentarzy artykułu: 9Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 6
ReklamaSpetakl teatru O! La la! pt. „Recepta na Szczęście” - 4 grudnia 2025r., godz. 19 - Kino FARYS w Bieczu
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 2°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego