Bobowa. Potrącenie na pasach AKTUALIZACJA

  • 28.11.2020, 17:10
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Bobowa. Potrącenie na pasach AKTUALIZACJA fot. bobowa24.pl
Dzisiaj (28 listopada) około godz. 16.30 w Bobowej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszego.


Do potrącenia doszło w ciągu drogi wojewódzkiej 981 z Grybowa w kierunku Zborowic w miejscowości Bobowa.

Na przejściu dla pieszych przy ul. Grunwaldzkiej, na wysokości Zespołu Szkół im. S. Staszica, kierujący pojazdem osobowym z niewyjaśnionych w tym momencie przyczyn zderzył się z około 60-letnią pieszą. Kto zawinił? w tym momencie brak jednoznacznego określenia sprawcy zdarzenia.

Na miejscu tego incydentu drogowego pracowali policjanci oraz ratownicy z OSP Bobowa oraz karetki ZRM. Na czas prowadzenia działań ratunkowych droga w tym miejscu była zablokowana.

Na miejscu zdarzenia pojawili się również funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej gorlickiej policji, którzy ustalają okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Na oznakowanym przejściu dla pieszych kierowca volkswagena potrącił 67-letnią mieszkankę Bobowej, która z obrażeniami ciała została zabrana do gorlickiego szpitala, gdzie pozostała. Policjanci z komisariatu w Bobowej wyjaśniają, jak doszło do wypadku – powiedział w  rozmowie z nami aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Fot. bobowa24.pl

Tomasz Stasiowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe