Włamywał się do mlekomatów, szaletów miejskich i altanek

  • 25.02.2021, 16:21
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Włamywał się do mlekomatów, szaletów miejskich i altanek Fot. ilustracyjne
Nawet 10 lat więzienia grozi 28-letniemu mieszkańcowi Gorlic, który włamywał się do altanek oraz kasetek z pieniędzmi w mlekomatach i szaletach miejskich. Przez kilka miesięcy dokonał ośmiu takich przestępstw. Został zatrzymany po ostatnim włamaniu do mlekomatu w Gorlicach.

 

Swą kryminalną historię 28-latek rozpoczął już w listopadzie ubiegłego roku, dokonując trzech włamań do altanek na terenie ogródków działkowych i kradnąc z nich elementy wyposażenia. Następnie dwukrotnie włamał się do kasetki z pieniędzmi w mlekomacie w Gorlicach, a w tym roku, na przełomie stycznia i lutego, znowu dwukrotnie włamywał się do kasetek z pieniędzmi, ale tym razem w szaletach miejskich w Bieczu.

W ostatnią niedzielę (21 lutego) ponownie włamał się do mlekomatu w Gorlicach. Gorliccy kryminalni ustalili wówczas, że sprawcą tego przestępstwa może być 28-letni gorliczanin.

We wtorek (23 lutego) mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Przyznał się do ostatniego włamania jak i poprzednich  przestępstw, za które może grozić mu kara od roku do 10 lat więzienia – relacjonuje aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Barbara Ćmiech

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kuń
Kuń 26.02.2021, 01:08
Wszcząszające ;)
Baron Wolański
Baron Wolański 25.02.2021, 20:40
Mówili: Pij mleko, bedziesz Wielki!
ok.
ok. 25.02.2021, 20:03
Problemy rozwiązuje się od ręki, by było bezpiecznie.

Pozostałe