Anatol Krygowski jedzie do Torunia. Wytatuuje ojca dyrektora? [VIDEO]

  • 13.05.2022, 16:18
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Ekipa Fire Cube - Tattoo jeszcze dzisiaj wyrusza na Tattoo Konwent do Torunia. Ponad 200 tatuatorów, pięć koncertów i dwa dni pełne atrakcji – tak w skrócie prezentuje się program tego swego rodzaju festiwalu tatuażu.

 

Najważniejszym punktem programu będą oczywiście konkursy na najlepsze tatuaże. Gorlicka ekipa zapowiedziała, że zamierza wystartować w co najmniej kilku kategoriach.

Hasłem tegorocznej edycji jest WYRAŻAJ SIĘ! Ten slogan ma zachęcać do bezkompromisowego, twórczego i odważnego manifestowania swojej unikalności. Tatuaże odzwierciedlają przecież osobowość, wartości i poczucie estetyki, które nas określa.

Projekty, które przygotowaliśmy, nawiązują w większości do Torunia i jego najbardziej charakterystycznych elementów. Jest nawet taki z ojcem dyrektorem w roli głównej – mówi Anatol Krygowski.

 

Podczas dwudniowej imprezy na uczestników czekają też koncerty i pokazy, food trucki i strefa niebanalnych pojazdów. Nie zabraknie też gier i atrakcji dla najmłodszych, poza tym organizatorzy zapraszają do udziału w targach mody i designu.

Posłuchajcie całej rozmowy, którą dzisiaj nagraliśmy w Fire Cube - Tattoo.

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe