Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki - skorzystaj z promocji między 1 a 13 września 2025
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025

30 urodziny Rabkolandu za nami! Kiedy kolejne imprezy w Rabce?

Podziel się
Oceń

Cóż to był za weekend! O takich urodzinach marzy każde dziecko… i każdy park rozrywki! 30 urodziny Rabkolandu, wyjątkowy jubileusz rabczańskiego parku rozrywki, były okazją do dwóch dni fantastycznej zabawy.

Oprócz fantastycznej zabawy bez limitu na kilkudziesięciu atrakcjach i słynnych rabkolandowych artystów, których każdy Gość znajdzie tu na co dzień, 6 i 7 lipca Rabkoland pękał w szwach od dodatkowych atrakcji!
Teatr Magii i Iluzji Łukasza Podymskiego i Teatr Bajdurka z tegoroczną premierą „Kwiatki Ciotki Maryni” jak zawsze wyznaczyli najwyższy poziom występów artystycznych. Był to jednak dopiero wstęp do cudów tej imprezy!
 


Najlepsza impreza urodzinowa 2019!

Jak na każdej dobrej imprezie, było mnóstwo tańców i muzyki! Zespół Regionalny Majeranki dał popis góralskich tańców, śpiewów i fantastycznej, skocznej muzyki. Z Majerankami tańczył cały Rabkoland, a zbójnickie tańce porwały gości nawet z najdalszych części kraju! Miłośnicy muzyki dziecięcej śpiewali hity dla najmłodszych razem z zespołem Beti & Bobass Dla Dzieci – oficjalnymi wysłannikami Majki Jeżowskiej. Bajkowa Baletnica uczyła za to wszystkie chętne maluchy… podstaw tańca klasycznego!

Zabawa i nauka

Nie zabrakło również ciekawych przeżyć dla tych, którzy zamiast tańców i śpiewów wolą nauczyć się czegoś ciekawego i rozszerzyć horyzonty. Warsztatowa przygoda „Podróż Wikinga” porwała dzieciaki w świat skandynawskich wojów, a warsztaty „Odkryj Skałuchy”, osadzone w Góralskiej Dżungli, pozwoliły poznać najmłodszym ciekawy świat Skałuchów, najmniejszych mieszkańców Rabkolandu. Działo się!
 


Konkursy z nagrodami

No i te nagrody! W konkursach codziennie czekały do wygrania fantastyczne fanty – ogromne pluszowe misie, zestawy rabkolandowych zabawek, vouchery do Centrum Stomatologicznego Dominik, a nawet… rowery! Radość zwycięzców była ogromna, a zadania konkursowe przyniosły mnóstwo radości nie tylko wygranym.
Malowanie buziek, artyści, wata cukrowa, popcorn i lody, Wysoki Szczudlarz, zadziwiający wzrostem, ogromne bańki mydlane, tańce i hulańce, a przede wszystkim – karuzele, coastery i wszystkie atrakcje bez limitu! Te urodziny nie mogły się nie udać!
 

A kiedy kolejne imprezy w Rabkolandzie?

Urodziny to tylko jedna z wielu imprez planowanych w tym sezonie przez Rodzinny Park Rozrywki RABKOLAND. Kolejne niespotykane wydarzenia czekają na Was przez całe wakacje!
    • 20 lipca - Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy
    • 3-4 sierpnia - Dolina Trzmiela Tańczy!
    • 17 sierpnia - Mistrzostwa Polski W Dmuchaniu Balona Z Gumy Do Żucia
    • 29 sierpnia - Dzień Słowaka

Wstęp na każdą imprezę wliczony jest w koszt zwykłego biletu do Rabkolandu (maksymalnie 39 zł od osoby za cały dzień zabawy bez żadnych limitów).


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaStudiuj w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama13-14 września 2025 Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy - Europejskie Dni Dziedzictwa
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 22°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 14 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: NieGorliczaninTreść komentarza: Ale zdjęcie :D :D :DData dodania komentarza: 10.09.2025, 21:02Źródło komentarza: Gorlicki zakład z 90-letnią tradycją dołącza do szwedzko-polskiej grupyAutor komentarza: strona wuwuwuTreść komentarza: No to kiedy pierwsze zwolnienia?Data dodania komentarza: 10.09.2025, 20:48Źródło komentarza: Gorlicki zakład z 90-letnią tradycją dołącza do szwedzko-polskiej grupyAutor komentarza: ArielTreść komentarza: Czy w mieście mamy jakąś komórkę Obrony Cywilnej? Abstra***ę oczywiście od formacji wojskowych, "terytorialsów", straży pożarnych, służb medycznych. Czy mamy w mieście specjalistów od zarządzania kryzysowego? Nie biurowych urzędników, ale praktycznych fachowców od sytuacji nadzwyczajnych? Czy mamy w mieście schrony, szczeliny przeciwlotnicze, miejsca schronienia? Nie mówmy o blokowych piwnicach... to pułapki bez wyjścia. Czy mamy jakąkolwiek koncepcję działań alarmowych, plany ewakuacji? Czy w razie zagrożenia (oby nie) znowu skazani będziemy na improwizację, panikę i niemoc?Data dodania komentarza: 10.09.2025, 19:42Źródło komentarza: Lotniska zamknięte. Drony nad wschodnią Polską [FOTO/RELACJA NA ŻYWO]Autor komentarza: faciooTreść komentarza: Ciekawe, czy panowie z wód polskich jeżdżą autami z 2011 roku i leczą się technologiami medycznymi z 2011 roku? Telefon też mają z 2011 roku. A gacie zdiełano w CCCPData dodania komentarza: 10.09.2025, 18:05Źródło komentarza: Jest odpowiedź w sprawie „Klimkówki”! Wody będzie ubywać...
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12