Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaSądecka Jesień Kulturalna 2022 – pełen program
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w Gorlicach. Relacja z gorlickiego Rynku. Zobacz film >>>

Oceń

Andrzej Duda wizytą w Gorlicach kończy przedostatni dzień kampanii wyborczej w wyborach prezydenckich. Na spotkanie z urzędującym Prezydentem przyszły tłumy gorliczan.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

To druga wizyta Andrzeja Dudy w Gorlicach, poprzednia odbyła się 12 kwietnia 2015, gdy pierwszy raz walczył o stanowisko prezydenta. Pisaliśmy o tym w osobnym artykule >>> Andrzej Duda w Gorlicach.

Na gorlickim Rynku zebrali się tłumnie zwolennicy urzędującego prezydenta, jak również znaczna grupa mieszkańców, którzy nie popierają jego kandydatury.

Relacja prosto z gorlickiego Rynku:

 

 Napisz komentarz
Komentarze
Tadeusz 10.07.2020 23:39
Wczoraj byłem na wiecu Pana Andrzeja Dudy i nie mogę uwierzyć jak garstka zamaskowanych mlodych mężczyzn, gwizdalo podczas hymnu i nie tylko. Zaklucały cały wiec Pana Prezydenta. Wstyd mi, za takie zmiany Polski i niektórych wyborcow Pana Trzaskowsliego co tak manifestowali swoje niezadowolenie mimo i mojego niezadowolenia. Dlatego zaglosuję za obecną wladzą i Pana Andrzeja Dudę. Proszę rowniez o poparcie Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, bo niechcę zmiany Polski i gwizdów podczas hymnu, oraz takiego aktu pogardy dla ludzi i Panstwa.

przedsiębiorca 10.07.2020 20:46
Jestem przedsiębiorcą, nie korzystam ani z 500+, ani z 13 emerytury. od pięciu lat sytuacja gospodarcza Polski, a co za tym idzie i moja zdecydowanie się poprawiła. Oddam głos na PAD.

ojciec 10.07.2020 19:55
To pan Trzaskowski reprezentuje typową zdrową polską rodzinę 2+2 , a nie pan z kotem, czy wygodnickie 2+1 Dudy.

warto pytać 10.07.2020 19:54
Oto 30 pytań, które trzeba zadać obecnej władzy PIS i Dudzie. Wydrukuj, powieś w bloku, pytaj w sieci! 1. W których więzieniach siedzi osądzona mafia VAT? 2. O ile obniżono podatek VAT? 3. Gdzie są setki tysięcy imigrantów z pasożytami i chorobami? 4. O ile podniesiono kwotę wolną od podatku? 5. Jaką obiecaną pomoc otrzymali frankowicze? 6. Kto mieszka w 100 tysiącach mieszkań plus? 7. Kto jeździ milionem samochodów elektrycznych? 8. Jak wysokie są reparacje wojenne z Niemiec? 9. Jakie wojska latają zakupiony helikopterami dla armii? 10. Kto oddycha czystym powietrzem i w jakiej miejscowości? 11. Dokąd pływają promy ze szczecińskiej stoczni? 12. Jak pokonano ASF? 13. O ile krótsze są kolejki do lekarzy? 14. Ile łóżek szpitalnych przybyło w Polsce? 15. O ile wzrosły emerytury i renty? 16. Jak zmalały kolejki w sądach i skróciły się czasy rozpraw? 17. Ilu Polaków wróciło z emigracji zarobkowej? 18. Ilu Polaków wyjechało na dobre z kraju? 19. Jak ochroniono środowisko? 20. Gdzie jest pół miliarda posadzonych drzew? 21. O ile mniej węgla sprowadzamy z Rosji? 22. O ile wzrósł udział energii odnawialnej w bilansie energetycznym Polski? 23. O ile mniej energii importuje Polska z Niemiec, Szwecji, Litwy? 24. Gdzie jest wrak Tupolewa? 25. Gdzie jest narodowa zgoda i połączenie wszystkich Polaków? 26. Gdzie jest broń, którą miano dozbroić nasz kraj? 27. Ilu urzędników mniej pracuje w ministerstwach? 28. Dlaczego nie przeprowadzono ekshumacji w Jedwabnem? 29. Gdzie można przeczytać aneks do raportu WSI? 30. Kto jeździ po 100 obwodnicach polskich miast?

czytajcie 10.07.2020 19:50
Lista podwyżek, podatków i danin wprowadzonych przez PIS i PODPISANYCH przez Dudę: 1. Podatek bankowy; 2. Podatek handlowy; 3. Danina solidarnościowa; 4. Opłata emisyjna od paliw; 5. Opłata przejściowa; 6. Opłata mocowa za prąd; 7. Podatek „galeryjny”, początkowo od galerii handlowych, następnie od wszystkich nieruchomości komercyjnych; 8. W tym nawet od mieszkań na wynajem; 9. Opłata za wpis od BDO; 10. Opłata recyklingowa; 11. Podwyższenie i rozszerzenie opłaty recyklingowej; 12. Opłata denna, od przystani; 13. Opłata wodna; 14. Opłata wkładów pieniężnych wnoszonych do firm; 15. Opłata do przychodów z dziedziczonego majątku; 16. Opłata jakościowa za badanie techniczne pojazdów; 17. Podwyżka VAT na wiele produktów; 18. Utrzymanie wyższych stawek VAT 23%; na czas NIEOKREŚLONY; 19. Podwyżka akcyzy na Alkohole; 20. Podwyżka akcyzy na wyroby tytoniowe; 21. Akcyza na e-papierosy; 22. Podwyżka opłat za wywóz niesegregowanych śmieci; 23. Zamrożenie progów PIT; 24. Likwidacja liniowego PIT dla przedsiębiorców powyżej 1 miliona złotych; 25. Zaostrzenie sposobu opodatkowania farm wiatrowych; LISTA CIĄGLE ROŚNIE!!! Wkrótce tez podatek cukrowy.

ewa 10.07.2020 16:15
Jakie smutne widowisko, człowiek bezwolny, łamacz konstytucji, przysłużył się do dewastacji państwa prawa i demokracji, ośmiesza nas na świecie, przyjechał i plecie cały czas te same brednie a Gorliczanie wiwatują! Ruszcie ludzie głowami!

,,,,,,,,, 10.07.2020 18:01
Metida kopiuj- wklej. Przreciez ani Tusk ani Kopaczowa nas nie odwiedzili. Tylko oni maja na koncie lamanie Konstytucji. A cala koalicja jeszcze zamach na Konstytucję w grudniu 2014 roku. Mieli przejac Lasy Panstwowe na wyplacenie odszkodowan zamienie bezspadkowe dla eskimosow. Teraz dokonczą dzieła?!

Gorliczanka 10.07.2020 22:56
Czy pani jest pod wpływem czegoś... Dewastacja państwa kobieto zmień lekarza... Kto ośmiesza nas w świecie? Takich bzdur trudno czytać... W jakim świecie się pani obraca...żałosne.!!!!

Romek 10.07.2020 23:02
Pani Ewo proszę się zastanowić co Pani pisze, bo chyba Pani w Polsce nie mieszka. Jak widzi Pani, to gorliczanie wiwatują Panu Prezydentowi, bo on jest szczery i to co mowi to robi. Zastanawiam się czy Pani lubi być okłamywana i oszukiwana, bo ja niestety nie. Dlatego zaglosuję na Andrzeja Dudę, bo on ma poparcie Rządu, wiec jego obietnice są realne a Pan Trzaskowski niestety nie ma poparcia Rzadu, wiec sam niewiele zdziała. A ktoś jezeli raz mnie zawiodł to juz takiej osobie nie mogę zaufać. Proszę zwrocic uwagę co Pan Trzaskowski zrobił w Warszawie a co obiecywał. Nie bedę się rozpisywal i Pani swoich argumentow przytaczał, bo szloda się wdawać w dyskusje. Ja myslę realnie i nie ulegam sentymentom i nie daję się manipulować i obietnicą. Stare przyslowie jest talie, co mówi, ze obiecac nic nie kosztuje. Ja myslę o swoim interesie w Polsce i dlatego zaglosuję na Andrzeja Dudę. On mysli o interesie wszystlich Polakow.

?/ 10.07.2020 16:06
dlaczego żaden hotel w Gorlicach nie gościł prezydenta na noc???tylko spał w Skołyszynie

barosky 10.07.2020 15:36
Kochamy Pana Prezydenta Andrzeja Dudę! Brawo,dziękujemy!

THE END 10.07.2020 15:19
Jeden z ostatnich sondaży przed ciszą wyborczą został przeprowadzony przez IBRiS dla Onetu. Rafał Trzaskowski może w nim liczyć na 47,4 proc. poparcia. Na Andrzeja Dudę, chce głosować 45,7 proc. badanych. Sondaż obejmuje również osoby niezdecydowane. 6,9 proc. ankietowanych wciąż nie wie, na kogo odda swój głos.

,,,,,,,,,, 10.07.2020 18:04
Czyli jak dodasz niezdecydowanych, to wygrywa Duda. Taka metoda "niezaleznych" sondazowni na mobilizacje przegranych???Bukmacherzy [email protected], 4 na Dude i 2, 45 na Trzaskowskiego. Tak ze tak???

Ewa 10.07.2020 15:13
Szanuję osoby LGBT, jestem feministką, mam wykształcenie wyższe. I zagłosuję na pana Dudę. Dlaczego? Proste. Pan Duda chce dobra Polski i działa na rzecz obywateli. Jeśli wygra pan Trzaskowski to nie obudzimy się nagle w nowym lepszym świecie, ale w dobrze nam znanym świecie PO, gdzie była Polska A i B. Ci co tam gwiżdżą, wierzą w puste slogany o równości, którymi politycy PO wycierają sobie usta w trakcie gry politycznej. Wystarczy posłuchać jak często zmienia zdanie pan Trzaskowski, by zobaczyć ile to dla niego znaczy. Pan Duda jest wiarygodny w tym, co mówi i prawda jest taka, że za rządów tych "okropnych PiSiorów" Polska nareszcie odżyła. A jeśli ktoś mu zarzuca brak tolerancji, to proszę tylko spojrzeć na wyznawców Trzaska, którzy gwizdali, wrzeszczeli i na nas pluli (tak, niestety), myśląc o sobie z uznaniem, że są elitą. Wniosek nasuwa się sam.

Romek 10.07.2020 23:16
Pani Ewo dziekuję za szczerosć i zdrowe myślenie Pani. Dziekuje rownież za te wyznanie, bo to bardzp wazne słowa i co najważniejsze mądre slowa dla tych osób nie zdecydowanych na kogo zaglosować. Szanuję Pani osobę i poglady. Z gory dziekuję za ten piekny gest szczrosci tak zapominanym w dzisoejszej dobie czasów

K 10.07.2020 13:03
"TURYSTYCZNA OPOZYCJA" zawitala do GORLIC

Anna 10.07.2020 11:38
Wydarzenie swietne. Duza motywacja! Zdjecia jak zwykle "classy" ulotek obok smietnika. Trzeba sie bylo naprawde postarać zeby zrobić zle ujęcia xD

JM 10.07.2020 11:34
Wczoraj z rodziną pojawiłam się na spotkaniu, staliśmy w tłumie blisko osób z prasy, które były na podestach. Miejsce świetne, wszystko dobrze widać, serce tłumu. I – pomijając różne polityczne animozje – bardzo się cieszę, że tam byłam, bo naocznie widziałam jak MANIPULUJE się ludźmi. Jestem zbulwersowana i rozgoryczona. Środowiska opozycyjne – którym nie sprzyjam, ale które jako człowiek szanowałam i tolerowałam – zachowywały się jak zwierzęta i prowokowały sytuacje konfliktowe (nie myślę już nawet o SKANDALICZNYM ich zachowaniu podczas śpiewania Hymnu. To, że gwizdali, wrzeszczeli, skandowali i obrażali wszystkich w koło widział każdy, kto tam był, to nie podlega żadnej dyskusji! To po prostu fakt). Zbulwersowana jestem tym, jak mnie osobiście i moją rodzinę prowokowano! Młody chłopak w czapce i maseczce (praktycznie „zakamuflowany”), odwrócony do sceny plecami a twarzą do nas, nachalnie nagrywał nas kamerami umieszczonymi na szelkach plecaka oraz ręczną kamerą i telefonem. Starano się nas sprowokować zaczepkami nie słownymi, ale zachowaniem, postawą, uporczywym nagrywaniem bez naszej zgody, szydzeniem, ironicznymi uśmiechami. Jestem przekonana, że zachowania tych osób (bo było ich więcej!) były celowe i wyuczone, wytrenowane na szkoleniach. Obserwowaliśmy potem tłum i wychwyciliśmy więcej takich osób, które uzbrojone w aparaty, kamery i telefony prowokowały normalnych, zwykłych ludzi. My nie daliśmy się sprowokować, ale niektórzy reagowali agresywnie, zasłaniając kamery i żądając zaprzestania nagrywania. Jestem przeświadczona, że służyło to tylko i wyłącznie zbieraniu materiału, który potem – odpowiednio zmanipulowany (wykadrowany, przycięty, umieszczony w danych kontekście) będzie służył tym środowiskom do zobrazowania tego, jak bardzo są publicznie znienawidzeni i szykanowani. Z czystej ciekawości obserwowaliśmy te osoby! Myślicie Państwo, że to Gorliczanie? Po wszystkim wrócili do swoich aut na wielkopolskich numerach rejestracyjnych, zaparkowanych na ul. Nadbrzeżnej i odjechali.

TakJest 10.07.2020 11:50
Nie żadne wyuczone i wyszkolone zachowania. To emocje, które PIS tak rozgrzał mową nienawiści.

,,,,,,,,,,,, 10.07.2020 12:51
No popatrz a ja myslalam, ze Palikot to na rozkaz Tuska obrazal, zniewazal.. Sikanie do zniczy, zimny lech, suverowanie prezydentowi LK, ze pijak, ze zdrajca. I nawet dzisiaj przeciwnicy PAD piszac na forum, ten jezyk stosują, aby stwierdzic, ze PiS dxieli. Slowa o konusie, kurduplu moherach, ciemnocie, zascianku.. ITP, to jezyk zgody i pojednania??? A proba obrony to hejt, nawet gdy nie zawiera zadnych obraxliwych slow?!..

Marcelina 10.07.2020 14:55
Dokładnie! Widzialam to samo! Ja tez nie dałam się sprowokować, ale nie dziwię się że niektórzy reagowali emocjonalnie. Moi znajomi z Wroclawia mowìli to samo. Oni chcieli pokojowo uczestniczyć w wiecu a grupka wypuszczona w tłum ich zaczepiała nie tylko kamerami!

Pani 10.07.2020 23:05
Zgadzam się z Panią, że część z tych osób to przyjezdne które robiły za tłum, ale jestem w szoku że nauczyciel z prestiżowej szkoły w naszym mieście tak zapalczywie pluł w gwizdek aby zagłuszyć śpiewany hymn... Aktywna kadra nauczycielska...

Justyna M 10.07.2020 11:27
Wczoraj z rodziną pojawiłam się na spotkaniu, staliśmy w tłumie blisko osób z prasy, które były na podestach. Miejsce świetne, wszystko dobrze widać, serce tłumu. I – pomijając różne polityczne animozje – bardzo się cieszę, że tam byłam, bo naocznie widziałam jak MANIPULUJE się ludźmi. Jestem zbulwersowana i rozgoryczona. Środowiska opozycyjne – którym nie sprzyjam, ale które jako człowiek szanowałam i tolerowałam – zachowywały się jak zwierzęta i prowokowały sytuacje konfliktowe (nie myślę już nawet o SKANDALICZNYM ich zachowaniu podczas śpiewania Hymnu. To, że gwizdali, wrzeszczeli, skandowali i obrażali wszystkich w koło widział każdy, kto tam był, to nie podlega żadnej dyskusji! To po prostu fakt). Zbulwersowana jestem tym, jak mnie osobiście i moją rodzinę prowokowano! Młody chłopak w czapce i maseczce (praktycznie „zakamuflowany”), odwrócony do sceny plecami a twarzą do nas, nachalnie nagrywał nas kamerami umieszczonymi na szelkach plecaka oraz ręczną kamerą i telefonem. Starano się nas sprowokować zaczepkami nie słownymi, ale zachowaniem, postawą, uporczywym nagrywaniem bez naszej zgody, szydzeniem, ironicznymi uśmiechami. Jestem przekonana, że zachowania tych osób (bo było ich więcej!) były celowe i wyuczone, wytrenowane na szkoleniach. Obserwowaliśmy potem tłum i wychwyciliśmy więcej takich osób, które uzbrojone w aparaty, kamery i telefony prowokowały normalnych, zwykłych ludzi. My nie daliśmy się sprowokować, ale niektórzy reagowali agresywnie, zasłaniając kamery i żądając zaprzestania nagrywania. Jestem przeświadczona, że służyło to tylko i wyłącznie zbieraniu materiału, który potem – odpowiednio zmanipulowany (wykadrowany, przycięty, umieszczony w danych kontekście) będzie służył tym środowiskom do zobrazowania tego, jak bardzo są publicznie znienawidzeni i szykanowani. Z czystej ciekawości obserwowaliśmy te osoby! Myślicie Państwo, że to Gorliczanie? Po wszystkim wrócili do swoich aut na wielkopolskich numerach rejestracyjnych, zaparkowanych na ul. Nadbrzeżnej i odjechali.

Duda2020 10.07.2020 11:26
Było świetnie! Nie spodziewałam się, że aż tyle ludzi przyjdzie zobaczyć pana Prezydenta! Była moc!! :D Natomiast zdjęcia jak zwykle kijowe. Ale chyba więcej ludzi było na wiecu niż czyta ten post ;)

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!