Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama KEBAB PARK – otwarcie wrzesień 2022 – Jesteśmy na Rydarowskiej 6
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

20-lecie istnienia Centrum Językowego Victoria

Oceń

Gdy rozpoczynaliśmy działalność prawie 20 lat temu nie przypuszczaliśmy w najśmielszych marzeniach, że właśnie w naszej szkole spotkamy tak wiele wspaniałych osób oraz, że praca w niej przyniesie nam tak dużo radości i satysfakcji.
20-lecie istnienia Centrum Językowego Victoria

 

W nowym roku szkolnym obchodzimy 20-lecie istnienia Centrum Językowego Victoria.
Dziękujemy wszystkim naszym Uczniom i ich Rodzicom za zaufanie i wybór naszej szkoły, za miłe chwile spędzone w Waszym towarzystwie, interesujące rozmowy i wspólne dążenie do celu. Niejednokrotnie podziwialiśmy Wasz upór i wytrwałość w pracy nad językiem i to dzięki Wam mamy tyle pięknych wspomnień i motywacji do pracy.

 

W zeszłym roku szkolnym wprowadziliśmy nowy 1Uniwersytet Dziecięcy ponieważ wiedzieliśmy, że wielu rodziców w naszej okolicy dba o rozwój i przyszłość swoich dzieci, ale nie spodziewaliśmy się aż tak dużej reakcji w pierwszym roku. Jeśli chcecie dołączyć do nas w następnym roku szkolnym zostały ostatnie wolne miejsca. Zapraszamy!

 

Osoby, które nas znają z pewnością wiedzą, że uwielbiamy prowadzić kursy przygotowujące do egzaminów. Obserwując świat wokół nas i wyciągając wnioski z tego czego doświadczyli wszyscy zdający egzaminy zarówno dwa lata temu jak i w tym roku postanowiliśmy wprowadzić nowy rodzaj zajęć dla wszystkich osób, którym zależy na rzetelnym przygotowaniu oraz bardzo wysokim wyniku z egzaminu z j angielskiego. Nauczymy was języka, ale również wytłumaczymy dlaczego tak ważna jest wasza praca własna, podzielimy się wiedzą na temat efektywnych technik uczenia się i wzmocnimy waszą wiarę w siebie - umiejętności tak bardzo potrzebne w dalszym życiu.

 

Nasze nowe projekty na kolejny rok szkolny to Akademia 8-klasisty dla uczniów klas VII i VIII oraz Akademia Maturzysty dla uczniów szkół średnich. Zajęcia odbywają się tylko raz w miesiącu, więc nie będą dużym obciążeniem czasowym. Przeprowadzimy je w trzech lokalizacjach: w Gorlicach, w Grybowie oraz Jaśle, ale liczba osób, które możemy przyjąć jest ograniczona i prowadzimy zapisy tylko do wyczerpania limitu miejsc.

Ponadto z okazji naszego 20-lecia zapraszamy Was do wspólnego świętowania i wzięcia udziału w konkursie, który ogłosiliśmy na naszym profilu na Facebooku KLIK

Na zdjęciach nasze wspomnienia, a do ostatniego mamy ochotę dopisać „But for us …. having YOU as our students, is the best experience”.

Dziękujemy.

 

Uniwersytet Dziecięcy przy Centrum Językowym Victoria

Centrum Językowe Victoria

 

materiał nadesłanyNapisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!