Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

LOK zaprasza na kolejne zawody strzeleckie

Oceń

Już w najbliższą niedzielę (25 września) zawodnicy staną do walki o puchar burmistrza miasta Gorlice. Liczyć będzie się spokój i celne strzały.
LOK zaprasza na kolejne zawody strzeleckie
Autor: halogorlice.info ©

 

Zawody o „Jesienny puchar Burmistrza Miasta Gorlice” rozpoczną się w najbliższą niedzielę (25 września) o godzinie 14. Na spotkanie zaprasza jak zawsze powiatowa Liga Obrony Kraju i miasto Gorlice. Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie na strzelnicy LOK (ul. Brzozowa 1A w Gorlicach). 

Udział w zawodach bezpłatny, a celem zawodów jest promowanie strzelectwa sportowego, zarówno wśród dorosłych jak i młodzieży.

Jak podaje LOK:

Zawodnicy strzelają trzy strzały próbne i dziesięć ocenianych do tarczy odległej 50 m.
Tradycyjnie prowadzona będzie punktacja indywidualna kobiet i mężczyzn. Uczestnik zawodów, który wystrzela najwyższy wynik otrzymuje puchar Burmistrza Miasta Gorlice. 

Tak jak zawsze, za zajęcie miejsc I-III w obydwu kategoriach zostaną wręczone pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, których fundatorem jest miasto. 
Broń zabezpiecza organizator zawodów. Zanim rozpocznie się rywalizacja, uczestnicy zawodów zostaną zapoznani z obowiązującymi ich zasadami bezpieczeństwa, regulaminem strzelnicy i standardowym regulaminem zawodów.
Ze względów technicznych organizator może ograniczyć liczbę strzelających osób.
 

Na zawody nie można zapisać się z wyprzedzeniem. Do rywalizacji zostaną dopuszczone osoby od 12 roku życia, które w dniu zawodów o godz. 14 zgłoszą się do rywalizacji. Nie braknie jednak możliwości strzelania także dla najmłodszych. Dzieci do 11 roku życia będą mogły uczestniczyć w strzelaniu rekreacyjnym z broni (urządzenia pneumatycznego) o energii kinetycznej do 17 J. Możliwość ta będzie realizowana pod opieką rodziców lub opiekunów.
 

W razie pytań telefon grzecznościowy: 508-065-878.

 

Źródło info: LOK Gorlice

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023