Glinik „zero dziewięć” Gorlice. Dziewiąta kolejka IV ligi.

  • 29.09.2018, 20:52 (aktualizacja 29.09.2018, 21:16)
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Glinik „zero dziewięć” Gorlice. Dziewiąta kolejka IV ligi.
Gorliczanie w ramach rozgrywek grupy wschodniej IV ligi małopolskiej podejmowali dziś na własnym boisku drużynę Unii Tarnów. Niestety to był kolejny mecz, w którym gorliczanie nie zdobyli gola.

Glinik Gorlice - Unia Tarnów 0:4 (0:1)

relacja ze spotkania wkrótce.




Tomasz Stasiowski

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jano
jano 05.10.2018, 07:08
Grają na wioskach i przegrywają to już kompletne dno,wstyd panowie.
Ania
Ania 05.10.2018, 05:27
Czy dziś opłaca się obstawiać wyniki?
zoo
zoo 05.10.2018, 05:27
Kto ich sponsoruje?
1921
1921 03.10.2018, 06:59
Wstyd wstydem, żal ogromny, bo klub z tradycjami i jak widać bez ambicji, a to wszystko wina pseudo zarządu, pozbył się trzonu drużyny w białych rękawiczkach, zapowiadali w artykułach stawianie na wychowanków, po czym ściągają zawodników z Sącza!!! Ci panowie już mieli swoją szansę i prawie doprowadzili do spadku drużyny, historia jak widać lubi się powtarzać. To dlaczego nie ma Gadziny i Serafina to rozkmina dla ludzi inteligentnych, kto zna środowisko gorlickiej piłki, wie, że ci ludzie nie są anonimowi. Ja tam życzę im powodzenia. Tyle w temacie.
A ty załamka....
A ty załamka.... 02.10.2018, 18:13
A ty załamka, którego z nich to rodzina że piszesz to samo po raz kolejny pod artykółem?Niech powiedzą dlaczego odeszli, chyba ze to im będzie wstyd z jakiego powodu, a może po prostu wylecieli z Glinika?
Zalamka
Zalamka 01.10.2018, 10:31
A. Serafin i R. Gadzina strzelają dla Limanovii... brawa dla tych, którzy doprowadzili do tego, że Ci piłkarze odeszli do rywala. Nie wstyd Wam? Cieszy Was stoczenie i zniszczenie Glinika? Panowie piłkarze powinni przyjąć słowa krytyki i się ogarnąć. Bo grać dla Glinika to powinien być honor ale też prestiż i presja, którą trzeba udźwignąć. To nie wiejska B klasa, gdzie sobie można przegrywać mecz za meczem.
konopnicka hools
konopnicka hools 01.10.2018, 05:47
oj grali grali 3 liga prawdziwa 3liga bo teraz jest tylko z nazwy , a glinik tak naprawdę gra w 5 lidze bo po zmianach organizacyjnych doszła ekstraklasa niektórych z dzisiejszych piłkarzy na świecie jeszcze nie było na przestrzeni tych lat poziom Gorlickiej piłki się obniżył
Kibic
Kibic 01.10.2018, 04:06
Lepiej iść na spacer niż tych dziadów oglądać byłem widziałem i ma dość .piłkarzyki za 5 groszyZa niedługo nawet za dsrmo mało kto pójdzie na mecz.zero obrony zero ataku zero pomyslu na grę .I niech mi tu jakis śmieszny pilkarzyk napisze ze tak nie jest
Konopnicka hools
Konopnicka hools 30.09.2018, 15:43
Dno panowie dno ...... A tak się obrazacie na słowa krytyki . znowu powiecie wypadek przy pracy .liga podwórkowa .4 punkty do strefy spadkowejŻenada .gliniku dokąd zmierzasz?
Wibowit
Wibowit 30.09.2018, 13:38
i tu pasuje internetowe powiedzonko k...ła kiedyś to było. Glinik grał z Sandecją w jednej lidze a teraz...
Asam
Asam 30.09.2018, 11:44
Co za cioty. Rozprzedać, rozwiązać pierwszą drużynę, a pieniądze zainwestować w dzieci. Co awansują z A-klasy, to potem spadają z IV, albo ledwo się utrzymują. I tak w kółko od nastu lat. Zarząd wstyd. Nawet nie potrafią się dostać do III ligi. Precz z dziadami!!!
WTF
WTF 30.09.2018, 10:30
"Niestety to był kolejny mecz, w którym gorliczanie nie zdobyli gola." Co autor miał na myśli? A jakby zdobyli gola i przegrali 4:1 to coby to zmieniło? Warto podkreślić, jak dużo traci zespół bramek bo nie ma obrony. 9 bramek w dwa mecze to wstyd.
KGR
KGR 30.09.2018, 10:14
beztalencie i tyle :) :D
Bialy
Bialy 30.09.2018, 09:03
Bramkarz tragedia! Zawinil przy trzech bramkach, dobrze ze tylko tyle puscil, bledow bylo duzo wiecej.

Pozostałe