Wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w Gorlicach. Relacja z gorlickiego Rynku. Zobacz film >>>

  • 09.07.2020, 21:09
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Wizyta Andrzeja Dudy w Gorlicach
loadingŁaduję odtwarzacz...
Andrzej Duda wizytą w Gorlicach kończy przedostatni dzień kampanii wyborczej w wyborach prezydenckich. Na spotkanie z urzędującym Prezydentem przyszły tłumy gorliczan.

 

To druga wizyta Andrzeja Dudy w Gorlicach, poprzednia odbyła się 12 kwietnia 2015, gdy pierwszy raz walczył o stanowisko prezydenta. Pisaliśmy o tym w osobnym artykule >>> Andrzej Duda w Gorlicach.

Na gorlickim Rynku zebrali się tłumnie zwolennicy urzędującego prezydenta, jak również znaczna grupa mieszkańców, którzy nie popierają jego kandydatury.

Relacja prosto z gorlickiego Rynku:

 

 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (39)


Komentarze (191)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tadeusz
Tadeusz 10.07.2020, 23:39
Wczoraj byłem na wiecu Pana Andrzeja Dudy i nie mogę uwierzyć jak garstka zamaskowanych mlodych mężczyzn, gwizdalo podczas hymnu i nie tylko. Zaklucały cały wiec Pana Prezydenta.

Wstyd mi, za takie zmiany Polski i niektórych wyborcow Pana Trzaskowsliego co tak manifestowali swoje niezadowolenie mimo i mojego niezadowolenia.

Dlatego zaglosuję za obecną wladzą i Pana Andrzeja Dudę.

Proszę rowniez o poparcie Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, bo niechcę zmiany Polski i gwizdów podczas hymnu, oraz takiego aktu pogardy dla ludzi i Panstwa.
przedsiębiorca
przedsiębiorca 10.07.2020, 20:46
Jestem przedsiębiorcą, nie korzystam ani z 500+, ani z 13 emerytury. od pięciu lat sytuacja gospodarcza Polski, a co za tym idzie i moja zdecydowanie się poprawiła. Oddam głos na PAD.
ojciec
ojciec 10.07.2020, 19:55
To pan Trzaskowski reprezentuje typową zdrową polską rodzinę 2+2 , a nie pan z kotem, czy wygodnickie 2+1 Dudy.
warto pytać
warto pytać 10.07.2020, 19:54
Oto 30 pytań, które trzeba zadać obecnej władzy PIS i Dudzie. Wydrukuj, powieś w bloku, pytaj w sieci! 1. W których więzieniach siedzi osądzona mafia VAT? 2. O ile obniżono podatek VAT? 3. Gdzie są setki tysięcy imigrantów z pasożytami i chorobami? 4. O ile podniesiono kwotę wolną od podatku? 5. Jaką obiecaną pomoc otrzymali frankowicze? 6. Kto mieszka w 100 tysiącach mieszkań plus? 7. Kto jeździ milionem samochodów elektrycznych? 8. Jak wysokie są reparacje wojenne z Niemiec? 9. Jakie wojska latają zakupiony helikopterami dla armii? 10. Kto oddycha czystym powietrzem i w jakiej miejscowości? 11. Dokąd pływają promy ze szczecińskiej stoczni? 12. Jak pokonano ASF? 13. O ile krótsze są kolejki do lekarzy? 14. Ile łóżek szpitalnych przybyło w Polsce? 15. O ile wzrosły emerytury i renty? 16. Jak zmalały kolejki w sądach i skróciły się czasy rozpraw? 17. Ilu Polaków wróciło z emigracji zarobkowej? 18. Ilu Polaków wyjechało na dobre z kraju? 19. Jak ochroniono środowisko? 20. Gdzie jest pół miliarda posadzonych drzew? 21. O ile mniej węgla sprowadzamy z Rosji? 22. O ile wzrósł udział energii odnawialnej w bilansie energetycznym Polski? 23. O ile mniej energii importuje Polska z Niemiec, Szwecji, Litwy? 24. Gdzie jest wrak Tupolewa? 25. Gdzie jest narodowa zgoda i połączenie wszystkich Polaków? 26. Gdzie jest broń, którą miano dozbroić nasz kraj? 27. Ilu urzędników mniej pracuje w ministerstwach? 28. Dlaczego nie przeprowadzono ekshumacji w Jedwabnem? 29. Gdzie można przeczytać aneks do raportu WSI? 30. Kto jeździ po 100 obwodnicach polskich miast?
czytajcie
czytajcie 10.07.2020, 19:50
Lista podwyżek, podatków i danin wprowadzonych przez PIS i PODPISANYCH przez Dudę: 1. Podatek bankowy; 2. Podatek handlowy; 3. Danina solidarnościowa; 4. Opłata emisyjna od paliw; 5. Opłata przejściowa; 6. Opłata mocowa za prąd; 7. Podatek „galeryjny”, początkowo od galerii handlowych, następnie od wszystkich nieruchomości komercyjnych; 8. W tym nawet od mieszkań na wynajem; 9. Opłata za wpis od BDO; 10. Opłata recyklingowa; 11. Podwyższenie i rozszerzenie opłaty recyklingowej; 12. Opłata denna, od przystani; 13. Opłata wodna; 14. Opłata wkładów pieniężnych wnoszonych do firm; 15. Opłata do przychodów z dziedziczonego majątku; 16. Opłata jakościowa za badanie techniczne pojazdów; 17. Podwyżka VAT na wiele produktów; 18. Utrzymanie wyższych stawek VAT 23%; na czas NIEOKREŚLONY; 19. Podwyżka akcyzy na Alkohole; 20. Podwyżka akcyzy na wyroby tytoniowe; 21. Akcyza na e-papierosy; 22. Podwyżka opłat za wywóz niesegregowanych śmieci; 23. Zamrożenie progów PIT; 24. Likwidacja liniowego PIT dla przedsiębiorców powyżej 1 miliona złotych; 25. Zaostrzenie sposobu opodatkowania farm wiatrowych; LISTA CIĄGLE ROŚNIE!!! Wkrótce tez podatek cukrowy.
ewa
ewa 10.07.2020, 16:15
Jakie smutne widowisko, człowiek bezwolny, łamacz konstytucji, przysłużył się do dewastacji państwa prawa i demokracji, ośmiesza nas na świecie, przyjechał i plecie cały czas te same brednie a Gorliczanie wiwatują! Ruszcie ludzie głowami!
Romek
Romek 10.07.2020, 23:02
Pani Ewo proszę się zastanowić co Pani pisze, bo chyba Pani w Polsce nie mieszka.
Jak widzi Pani, to gorliczanie wiwatują Panu Prezydentowi, bo on jest szczery i to co mowi to robi.
Zastanawiam się czy Pani lubi być okłamywana i oszukiwana, bo ja niestety nie.
Dlatego zaglosuję na Andrzeja Dudę, bo on ma poparcie Rządu, wiec jego obietnice są realne a Pan Trzaskowski niestety nie ma poparcia Rzadu, wiec sam niewiele zdziała.
A ktoś jezeli raz mnie zawiodł to juz takiej osobie nie mogę zaufać.
Proszę zwrocic uwagę co Pan Trzaskowski zrobił w Warszawie a co obiecywał.

Nie bedę się rozpisywal i Pani swoich argumentow przytaczał, bo szloda się wdawać w dyskusje.
Ja myslę realnie i nie ulegam sentymentom i nie daję się manipulować i obietnicą.
Stare przyslowie jest talie, co mówi, ze obiecac nic nie kosztuje.

Ja myslę o swoim interesie w Polsce i dlatego zaglosuję na Andrzeja Dudę.
On mysli o interesie wszystlich Polakow.
Gorliczanka
Gorliczanka 10.07.2020, 22:56
Czy pani jest pod wpływem czegoś... Dewastacja państwa kobieto zmień lekarza... Kto ośmiesza nas w świecie? Takich bzdur trudno czytać... W jakim świecie się pani obraca...żałosne.!!!!
,,,,,,,,,
,,,,,,,,, 10.07.2020, 18:01
Metida kopiuj- wklej. Przreciez ani Tusk ani Kopaczowa nas nie odwiedzili. Tylko oni maja na koncie lamanie Konstytucji. A cala koalicja jeszcze zamach na Konstytucję w grudniu 2014 roku. Mieli przejac Lasy Panstwowe na wyplacenie odszkodowan zamienie bezspadkowe dla eskimosow. Teraz dokonczą dzieła?!
?/
?/ 10.07.2020, 16:06
dlaczego żaden hotel w Gorlicach nie gościł prezydenta na noc???tylko spał w Skołyszynie
barosky
barosky 10.07.2020, 15:36
Kochamy Pana Prezydenta Andrzeja Dudę! Brawo,dziękujemy!
THE END
THE END 10.07.2020, 15:19
Jeden z ostatnich sondaży przed ciszą wyborczą został przeprowadzony przez IBRiS dla Onetu. Rafał Trzaskowski może w nim liczyć na 47,4 proc. poparcia. Na Andrzeja Dudę, chce głosować 45,7 proc. badanych. Sondaż obejmuje również osoby niezdecydowane. 6,9 proc. ankietowanych wciąż nie wie, na kogo odda swój głos.
,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,, 10.07.2020, 18:04
Czyli jak dodasz niezdecydowanych, to wygrywa Duda. Taka metoda "niezaleznych" sondazowni na mobilizacje przegranych😁😂🤣Bukmacherzy [email protected], 4 na Dude i 2, 45 na Trzaskowskiego. Tak ze tak😊😁🤪
Ewa
Ewa 10.07.2020, 15:13
Szanuję osoby LGBT, jestem feministką, mam wykształcenie wyższe. I zagłosuję na pana Dudę. Dlaczego? Proste. Pan Duda chce dobra Polski i działa na rzecz obywateli. Jeśli wygra pan Trzaskowski to nie obudzimy się nagle w nowym lepszym świecie, ale w dobrze nam znanym świecie PO, gdzie była Polska A i B. Ci co tam gwiżdżą, wierzą w puste slogany o równości, którymi politycy PO wycierają sobie usta w trakcie gry politycznej. Wystarczy posłuchać jak często zmienia zdanie pan Trzaskowski, by zobaczyć ile to dla niego znaczy. Pan Duda jest wiarygodny w tym, co mówi i prawda jest taka, że za rządów tych "okropnych PiSiorów" Polska nareszcie odżyła. A jeśli ktoś mu zarzuca brak tolerancji, to proszę tylko spojrzeć na wyznawców Trzaska, którzy gwizdali, wrzeszczeli i na nas pluli (tak, niestety), myśląc o sobie z uznaniem, że są elitą. Wniosek nasuwa się sam.
Romek
Romek 10.07.2020, 23:16
Pani Ewo dziekuję za szczerosć i zdrowe myślenie Pani.
Dziekuje rownież za te wyznanie, bo to bardzp wazne słowa i co najważniejsze mądre slowa dla tych osób nie zdecydowanych na kogo zaglosować.

Szanuję Pani osobę i poglady.
Z gory dziekuję za ten piekny gest szczrosci tak zapominanym w dzisoejszej dobie czasów
K
K 10.07.2020, 13:03
"TURYSTYCZNA OPOZYCJA" zawitala do GORLIC
Anna
Anna 10.07.2020, 11:38
Wydarzenie swietne. Duza motywacja! Zdjecia jak zwykle "classy" ulotek obok smietnika. Trzeba sie bylo naprawde postarać zeby zrobić zle ujęcia xD
JM
JM 10.07.2020, 11:34
Wczoraj z rodziną pojawiłam się na spotkaniu, staliśmy w tłumie blisko osób z prasy, które były na podestach. Miejsce świetne, wszystko dobrze widać, serce tłumu. I – pomijając różne polityczne animozje – bardzo się cieszę, że tam byłam, bo naocznie widziałam jak MANIPULUJE się ludźmi. Jestem zbulwersowana i rozgoryczona. Środowiska opozycyjne – którym nie sprzyjam, ale które jako człowiek szanowałam i tolerowałam – zachowywały się jak zwierzęta i prowokowały sytuacje konfliktowe (nie myślę już nawet o SKANDALICZNYM ich zachowaniu podczas śpiewania Hymnu. To, że gwizdali, wrzeszczeli, skandowali i obrażali wszystkich w koło widział każdy, kto tam był, to nie podlega żadnej dyskusji! To po prostu fakt). Zbulwersowana jestem tym, jak mnie osobiście i moją rodzinę prowokowano! Młody chłopak w czapce i maseczce (praktycznie „zakamuflowany”), odwrócony do sceny plecami a twarzą do nas, nachalnie nagrywał nas kamerami umieszczonymi na szelkach plecaka oraz ręczną kamerą i telefonem. Starano się nas sprowokować zaczepkami nie słownymi, ale zachowaniem, postawą, uporczywym nagrywaniem bez naszej zgody, szydzeniem, ironicznymi uśmiechami. Jestem przekonana, że zachowania tych osób (bo było ich więcej!) były celowe i wyuczone, wytrenowane na szkoleniach. Obserwowaliśmy potem tłum i wychwyciliśmy więcej takich osób, które uzbrojone w aparaty, kamery i telefony prowokowały normalnych, zwykłych ludzi. My nie daliśmy się sprowokować, ale niektórzy reagowali agresywnie, zasłaniając kamery i żądając zaprzestania nagrywania. Jestem przeświadczona, że służyło to tylko i wyłącznie zbieraniu materiału, który potem – odpowiednio zmanipulowany (wykadrowany, przycięty, umieszczony w danych kontekście) będzie służył tym środowiskom do zobrazowania tego, jak bardzo są publicznie znienawidzeni i szykanowani. Z czystej ciekawości obserwowaliśmy te osoby! Myślicie Państwo, że to Gorliczanie? Po wszystkim wrócili do swoich aut na wielkopolskich numerach rejestracyjnych, zaparkowanych na ul. Nadbrzeżnej i odjechali.
Pani
Pani 10.07.2020, 23:05
Zgadzam się z Panią, że część z tych osób to przyjezdne które robiły za tłum, ale jestem w szoku że nauczyciel z prestiżowej szkoły w naszym mieście tak zapalczywie pluł w gwizdek aby zagłuszyć śpiewany hymn... Aktywna kadra nauczycielska...
Marcelina
Marcelina 10.07.2020, 14:55
Dokładnie! Widzialam to samo! Ja tez nie dałam się sprowokować, ale nie dziwię się że niektórzy reagowali emocjonalnie. Moi znajomi z Wroclawia mowìli to samo. Oni chcieli pokojowo uczestniczyć w wiecu a grupka wypuszczona w tłum ich zaczepiała nie tylko kamerami!
TakJest
TakJest 10.07.2020, 11:50
Nie żadne wyuczone i wyszkolone zachowania. To emocje, które PIS tak rozgrzał mową nienawiści.
,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,, 10.07.2020, 12:51
No popatrz a ja myslalam, ze Palikot to na rozkaz Tuska obrazal, zniewazal.. Sikanie do zniczy, zimny lech, suverowanie prezydentowi LK, ze pijak, ze zdrajca. I nawet dzisiaj przeciwnicy PAD piszac na forum, ten jezyk stosują, aby stwierdzic, ze PiS dxieli. Slowa o konusie, kurduplu moherach, ciemnocie, zascianku.. ITP, to jezyk zgody i pojednania??? A proba obrony to hejt, nawet gdy nie zawiera zadnych obraxliwych slow?!..
Justyna M
Justyna M 10.07.2020, 11:27
Wczoraj z rodziną pojawiłam się na spotkaniu, staliśmy w tłumie blisko osób z prasy, które były na podestach. Miejsce świetne, wszystko dobrze widać, serce tłumu. I – pomijając różne polityczne animozje – bardzo się cieszę, że tam byłam, bo naocznie widziałam jak MANIPULUJE się ludźmi. Jestem zbulwersowana i rozgoryczona. Środowiska opozycyjne – którym nie sprzyjam, ale które jako człowiek szanowałam i tolerowałam – zachowywały się jak zwierzęta i prowokowały sytuacje konfliktowe (nie myślę już nawet o SKANDALICZNYM ich zachowaniu podczas śpiewania Hymnu. To, że gwizdali, wrzeszczeli, skandowali i obrażali wszystkich w koło widział każdy, kto tam był, to nie podlega żadnej dyskusji! To po prostu fakt). Zbulwersowana jestem tym, jak mnie osobiście i moją rodzinę prowokowano! Młody chłopak w czapce i maseczce (praktycznie „zakamuflowany”), odwrócony do sceny plecami a twarzą do nas, nachalnie nagrywał nas kamerami umieszczonymi na szelkach plecaka oraz ręczną kamerą i telefonem. Starano się nas sprowokować zaczepkami nie słownymi, ale zachowaniem, postawą, uporczywym nagrywaniem bez naszej zgody, szydzeniem, ironicznymi uśmiechami. Jestem przekonana, że zachowania tych osób (bo było ich więcej!) były celowe i wyuczone, wytrenowane na szkoleniach. Obserwowaliśmy potem tłum i wychwyciliśmy więcej takich osób, które uzbrojone w aparaty, kamery i telefony prowokowały normalnych, zwykłych ludzi. My nie daliśmy się sprowokować, ale niektórzy reagowali agresywnie, zasłaniając kamery i żądając zaprzestania nagrywania. Jestem przeświadczona, że służyło to tylko i wyłącznie zbieraniu materiału, który potem – odpowiednio zmanipulowany (wykadrowany, przycięty, umieszczony w danych kontekście) będzie służył tym środowiskom do zobrazowania tego, jak bardzo są publicznie znienawidzeni i szykanowani. Z czystej ciekawości obserwowaliśmy te osoby! Myślicie Państwo, że to Gorliczanie? Po wszystkim wrócili do swoich aut na wielkopolskich numerach rejestracyjnych, zaparkowanych na ul. Nadbrzeżnej i odjechali.
Duda2020
Duda2020 10.07.2020, 11:26
Było świetnie! Nie spodziewałam się, że aż tyle ludzi przyjdzie zobaczyć pana Prezydenta! Była moc!! :D Natomiast zdjęcia jak zwykle kijowe. Ale chyba więcej ludzi było na wiecu niż czyta ten post ;)
adam
adam 10.07.2020, 11:13
Dajcie na 27:13 od końca filmu, sektor "oświeconych" demokratów, sympatyków Trzaskowskiego. Przyszli z gwizdkami na wiec wyborczy żeby zagłuszyć kandydata. Widać, jaki poziom kultury politycznej i osobistej. Tak wygląda poszanowanie osób o innych poglądach? Jak widać to fikcja. Zachowanie kiboli.
Pani
Pani 10.07.2020, 23:11
Między innymi gorliccy nauczyciele... dają przykład jak się szanuje Głowę Państwa Polskiego. Żałosne
maria
maria 10.07.2020, 10:30
kto gorliczanom przygotowal tablice z poparciem,Czy to prezydent przywozi
,,,,,,,,,
,,,,,,,,, 10.07.2020, 13:18
To w Gorlicach nie ma zwokennikow PiSu, tylko symoatycy RT tacy zaradni i zorganizowani, ze bedac w niedowadze, robią rajwach... gwizdzac na palcach?! piszac patykiem na znalezionych kartonach?! I czemu przyjevhsli robic zadyme na obcych rejestracjach???
gościu z gorlic
gościu z gorlic 10.07.2020, 10:25
Tłumy przyszły zobaczyć mam nadzieję już byłego prezydenta :) jak by nie było głowa Państwa. Nie codziennie jest taka okazja. Więc nie wiem czy taka większość była za jednym czy drugim. Osobiście oddam głos na Trzaskowskiego. Uważam, że partia która ma bezwzględną większość w rządzie nie może mieć prezydenta "od siebie". Widzicie co się dzieje. P. Duda podpisuje wszystko co jego partia mu podsunie obradując nocą i totalnie lekceważąc konstytucje. WSTYD! Prezydent wywodzący się z innej partii niż pis być może przynajmniej postawi się temu cyrkowi. Podsumowując ja jako młody człowiek nie posiadający dziecka nie mam od Państwa kompletnie nic... Mało tego, czuję się jak "gorszy sort" bo już na starcie jestem skreślony i pozbawiony wzięcia kredytu na mieszkanie np. I przykre jest to że ja i wielu innych ludzi w mojej sytuacji musimy płacić ogromne podatki żeby finansować program 500+.
Liczę na wysoką frekwencje w niedziele i z niecierpliwością czekam na wyniki.
Pozdro Gorliczanie!
Jack
Jack 10.07.2020, 10:58
Mało chłopczyku widziałeś i z deka nieodpowiedzialnie gadasz. Zostań lepiej w domu. Po latach gdy przybędzie Ci doświadczenia pojmiesz jaki byłeś nieogarnięty.
barosky
barosky 10.07.2020, 15:41
w punkt!!! zgadzam się jack!
gościu z gorlic
gościu z gorlic 10.07.2020, 12:03
Słuchaj dziadku. Może i mało widziałem i gdy rządziło po nie interesowałem się polityką. Za to widzę co dzieje się teraz. A i mało tego zorientowałem się co działo się lata wstecz. Pomijając to uważam, że nie patrzy się w przeszłość. Czas na zmiany. Liczy się to co będzie, a nie to co było. A jak będzie tak jak przez ostatnie 5 lat to będzie mi wstyd, a chciał bym być dumny z tego, że jestem polakiem. Tym czasem aktualny prezydent będąc za granicą nie potrafi się porozumieć i nie liczy się wśród poważnych ludzi. Zawsze stoi gdzieś w cieniu.
Ogólnie nie chce się już angażować w te spory. Pis podzielił Polskę. Oby w przyszłości ludność się zjednoczyła.
jb
jb 10.07.2020, 16:14
mam wrażenie ze pływasz w tym szambie z kulą u nogi
odetnij ten ciężar! , odetchnij świeżym powietrzem
barosky
barosky 10.07.2020, 15:42
Zamilcz silence!!! sam się zestarzejesz i umrzesz jak każdy!!!!
,,,,,,,,
,,,,,,,, 10.07.2020, 09:54
Trzaskowski tez wypadlby w tlumie swietnie gdyby przrstal straszyc Kaczynskim a zaczal mowic o zwoim programie. I gxyby zdjal gorset i buty na obcasie, bo to ogranicza swobode ruchu i obniza pewnosc siebie😁😂😱
podstępny kitke!
podstępny kitke! 10.07.2020, 15:44
zgadzam się "''''''''" facet ma zerowy program aha żeby zlikwidować tvp info!! żałosne
ANNA
ANNA 10.07.2020, 09:39
Puszczanie hymnu podczas wiecu partyjnego nazywacie podniosłą chwilą? Partia Was wykorzystuje, a Wy tego na prawdę nie widzicie? Nie przyjechał Prezydent aby Wam w czymkolwiek pomóc tylko partyjny kandydat, który chce Was zwerbować. Proponuję na zimno spojrzeć w czym bierzecie udział. Brawo młodzi GORLICZANIE. Patrzmy w przyszłość. Podziękujmy Panu bez charakturu. Dlaczego Kaczyński wybrał Dudę? Tylko dlatego, że zrealizuje wszystkie jego pomysły.
tadek1
tadek1 10.07.2020, 23:09
Hymn jest hymnem i należy go uszanować. Prezydent też na razie jeszcze jest prezydentem, ale stara się o ponowny wybór. Kandydatowi dublerowi daleko do klasy obecnego prezydenta. Zapomina, czym był, co robił, co mówił - i twierdzi, że wszystko się zmienia. To u niego akurat się zgadza.
Kirk
Kirk 10.07.2020, 11:53
Polskość to nienormalność ?🤔
Ela
Ela 10.07.2020, 10:41
Jakie smutne widowisko, człowiek bezwolny, łamacz konstytucji, przysłużył się do dewastacji państwa prawa i demokracji, ośmiesza nas na świecie, przyjechał i plecie cały czas te same brednie a Gorliczanie wiwatują! Ruszcie ludzie głowami!
,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,, 10.07.2020, 12:22
Lekarzu lecz się sam..
Ja
Ja 10.07.2020, 10:17
Pani rozumowanie rzeczywistości politycznej mówi nam iż nadanie praw wyborczych dla k.... To zły pomysł był :)

Pozostałe