W czasie rutynowej kontroli wydmuchał ponad 3,5 promila. Mieszkaniec Bobowej odpowie nie tylko za to

  • 21.01.2022, 09:40
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Policyjny radiowóz przed komendą powiatową w Gorlicach Fot. halogorlice.info ©
Wczoraj w godzinach wieczornych policjanci z gorlickiej drogówki zatrzymali do rutynowej kontroli pojazd poruszający się ulicą Węgierską w Bobowej. Wynik kontroli był zaskakujący.

 

Jak informuje nas aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach:

Wczoraj (20 stycznia) tuż przed godziną 21, policjanci z gorlickiej drogówki zatrzymali do rutynowej kontroli kierowcę volkswagena, którym okazał się mieszkaniec Bobowej.

Kontrola trzeźwości pozwoliła stwierdzić, że mężczyzna prowadził pojazd mechaniczny mając 3,52 promila alkoholu we krwi. Co więcej, prowadził pomimo decyzji starosty o cofnięciu mu uprawnień w tym zakresie.

 

Po zakończonej kontroli 50-letni mężczyzna trafił pod opiekę rodziny. Za obydwa przestępstwa odpowie przed sądem.

 

Źródło info: KPP w Gorlicach

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Prawnik
Prawnik 23.01.2022, 03:43
W Gorlicach za dużo jest lokali z alkoholem i są problemy.
Anna
Anna 22.01.2022, 10:25
Kiedy ktoś coś zrobi z kierowcą czerwonego punto/srebrnej astry, który pokonując trasę Gorlice-Sącz-Gorlice z średnią prędkością 40 km/h ryzykuje życiem i zdrowiem innych de facto zmuszając do wyprzedzania. Chłop jedzie przysunięty do przedniej szyby wygląda jakby albo drogi nie widział albo się jej bał.
Podpis
Podpis 24.01.2022, 08:50
Nie ktoś coś zrobi tylko TY COŚ ZRÓB. Widzisz lewusa na drodze to ZADZWOŃ PO POLICJĘ, podaj nr rejestracyjny i kierunek oraz powiedz, że jedzie jakby był naćpany i strach go wyprzedzić. Niech przyjadą i go skontrolują oraz sprawdzą stan techniczny pojazdu.

TAK TY TO ZRÓB A NIE CZEKAJ AŻ KTOŚ TO ZROBI ZA CIEBIE.
Olo
Olo 22.01.2022, 18:46
Dokładnie jeździ jakby był co najmniej po kursie nauki jazdy rano 5 start i 40km\h do samega Sącza. To jest chore a jak go wyprzedzisz to odrazu przestępstwo bo za szybko na zabudowanym.
Kazek
Kazek 22.01.2022, 21:31
Rano to się jeszcze uda wyprzedzić, bo jest mniej więcej jak. Popołudniu jest za nim korek od Ropicy do Ropy. Astra chyba na letnich oponach, bo jak śnieży to śmiga Fiacikiem. W astrze prawa tylna lampa z jakimś problemem - jakby ciągle miał przeciwmgielne.

Ten koleś to absolutny koszmar dla bezpieczeństwa na drodze.
www
www 23.01.2022, 15:43
Jaki przepis złamał jedzie jak polski ład zmienił wysokość mandatów jedzie przepisowo dostosowuje prędkość do warunków panujących na drodze powinno być więcej takich kierowców żeby zrozumieli że trzeba podwyższyć limity prędkości w terenie zabudowanym Jedzie trzeźwy nie po narkotykach można mu naskoczyć
Olo
Olo 23.01.2022, 22:43
1. Nie dostosowuje prędkości
2. Jeździ tak od dawna jeszcze mandatów nie było
3. Chcesz wiedzieć jaki przepis łamie?

kierujący pojazdem jest zobowiązany jechać z prędkością nieutrudniająca jazdy innym kierowcom" (art.19 ust.2 pkt 1)
Były kurier
Były kurier 22.01.2022, 08:39
A co z wariatami z inpostu szaleją po bobowej i łużnej!!
V6fsi
V6fsi 21.01.2022, 19:16
I bardzo dobrze!!!!!!!!! S***syn wczoraj zjechał na przeciwny pas i jechał na czołówkę migał światłami żeby mu zjechać w ostatniej chwili wrócił na swój. Wracasz z pracy do domu a tu taki dzban może Cie uśmiercić z własnej głupoty i nie odpowiedzialności. Oby kara była sroga i trafiła do tepego łba że może zabić innych.!!!!!!
driv
driv 22.01.2022, 08:10
a ty nie masz telefonu zeby po taki zdarzeniu zadzwonic na policję , nie masz kamerki w aucie??
ala
ala 22.01.2022, 08:44
Gdyby nie było zgłoszone to myślisz że by go złapali ??? Pojechał by do domu i za kilka dni zrobił to samo aż w końcu stało by się nieszczęście i kogoś mógłby zabić. Było i bardzo dobrze że go mają. Ciekawa jestem jak Ty byś się zachował w takiej sytuacji jak to są sekundy na reakcje. Jak auto nagle zjeżdża na twój pas.!!! Mądrościami można sobie strzelać w necie a co innego przeżyć to na żywo!!!
Stachu
Stachu 21.01.2022, 15:03
ciekawe jestem czym się ten chłop kierował że po dwóch dniach chlania wsiadł do auta bez papierów.
frog
frog 21.01.2022, 15:56
czym???brakiem pełnych flaszek
Lea
Lea 21.01.2022, 13:16
Bluzgacie po człowieku a sami nie wiecie co wam jutro do tych pustych łbow przyjdzie.zawsze osądzają innych ci co sami maja cos na sumieniu
sd
sd 22.01.2022, 10:26
a zawsze pijaków bronią inni pijacy. Brawo
strona wuwuwu
strona wuwuwu 21.01.2022, 19:42
Lea - najpierw wytrzeźwiej, potem komentuj. Dobrze?
ala
ala 21.01.2022, 19:25
Skończ pierdzielić farmazony!!!! Kto mądry siada za kółko po alkoholu !!!!!!!!!!!!! Ciekawe czy była byś taka mądra jakby zjechał Tobie na przeciwny pas i jechał na czołówkę!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby kara była jak najsurowsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MrRed
MrRed 21.01.2022, 17:45
bluzganie? nie ma usprawiedliwienia dla jazdy po pijaku. górnolotnie możemy mówić, że nie krytykujemy człowieka tylko jego haniebne zachowanie
HerrJarek
HerrJarek 21.01.2022, 14:21
trzeba mieć nieźle nasrane w bani, żeby jechać mając 3.5 promila. Również trzeba mieć nieźle nasrane żeby bronić idioty.
GigiBobo
GigiBobo 22.01.2022, 10:45
Tak na "trzeźwo" myśląc to chłop może nawet nie wiedział że kieruje :) Dobrze że go wyhaczyli!
Człecze
Człecze 21.01.2022, 14:02
waż swe słowa bo równasz wszystkich do poziomu nieodpowiedzialnego bandyty drogowego. Tak to należy nazwać po imieniu :\
Jupi
Jupi 21.01.2022, 10:25
Dlaczego trafil pod opieke rodziny ? Na dolek za 2500 za nocke. I w sądzie 25000 minimum.
Jil
Jil 21.01.2022, 10:31
Taaaa, a za to wszystko i tak będzie musiała zapłacić rodzina , bo raczej nie ten rycerz
Jupi
Jupi 22.01.2022, 13:13
A niech płaci.
Majkel
Majkel 21.01.2022, 10:22
sąd + przepadek samochodu!

Pozostałe